letadlo ico Levné letenky do Billingsu

Billings je správní středisko pro okres Yellowstone County a zároveň největší město amerického státu Montana, nacházejícího se na severozápadě USA. Billings leží na jihu centrální části Montany a to na levém břehu řeky Yellowstone. Město je pojmenované podle bývalého prezidenta Severní pacifické dráhy. V centru Billingsu žije přes 100 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Billingsu jsou s odletem z Prahy a vyjdou vás opravdu lacino, tak neváhejte.

Letenky Praha - Billings

Billings Logan International Airport

Zkratka letiště: BIL
Letenky do USA - Billings

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Billingsu

Městu Billings slouží mezinárodní letiště Billings Logan International Airport s IATA kódem BIL, které leží asi 5 kilometrů severozápadně od centra. Je to druhé největší letiště ve státě Montana a otevřeno bylo už v roce 1928. Letiště v Billingsu má tři příletové a vzletové ranveje z asfaltu, na kterých dosedají letadla s 900 000 cestujícími ročně. Ti jsou potom odbavováni v jednom terminálu a do města se z letiště v Billingsu dopravují autobusy a taxíky. Další možností je si půjčit auto na letišti a vyrazit za vlastními cíli. Kupte si levné letenky do Billingsu z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.21
Billings - místní čas: 4:35
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 45.783291, -108.500687
Vzdálenost z Prahy: 8023 km


Do Billingsu za turistickými cíli

Nejzajímavější turistické cíle města Billings se nacházejí v jeho historické části. Zde najdete například staré železniční depo Northern Pacific Billings Depot či v roce 1901 postavenou knihovnu, která se dnes nazývá Western Heritage Center a slouží jako muzeum. Zajímavý je ale také Mocc Mansion historický dům postavený v anglickém renesančním stylu, yellowstonské muzeum umění, hřbitov Boothill Cemetery, montanská zoologická zahrada, Lake Elmo státní park, Four Danes přírodní oblast a národní monument Pompey´s Pillar. Když si koupíte levné letenky do Billingsu z Prahy, tak toto všechno můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Billingsu

Zaleťte si na dovolenou za oceán a navštivte Spojené státy americké za nízké ceny. Stačí si koupit levné letenky do Billingsu, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky do Billingsu z Prahy jsou za naprosto výhodné ceny a lze si je zabookovat online. Je to snadné a zvládne to opravdu každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Billingsu přibližně 14 hodin.


Počasí Billings

sluncepolojasno

14°C

Východ slunce: 7:08

Západ: 19:01

Pátek

sluncepolojasno

14°C

teplota 18°C 10°C

Sobota

zataženo

14°C

teplota 18°C 10°C

Neděle

zataženodeštík

16°C

teplota 20°C 12°C

Pondělí

slunce

15°C

teplota 20°C 10°C

Letenka Billings

Billings se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Billings - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Billingsu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace