letadlo ico Levné letenky do Bernu

Bern je hlavní město Švýcarska a zároveň také kantonu Bern. Nachází se v podhůří Bernských Alp a protéká jím řeka Aare. Ve městě žije necelých 140 000 obyvatel. Převážně se tu mluví německy, ale domluvit se lze i francouzsky či italsky. Měnou je švýcarský frank. Návštěva Bernu vás nyní vyjde opravdu lacino, protože letenky se prodávají za nízké ceny.

Letenky Praha - Bern

Belp Airport

Zkratka letiště: BRN
Letenky do Švýcarska - Bern

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bernu

Regionální letiště Bern-Belp s označením BRN leží zhruba 7 kilometrů od centra Bernu. Na jedné asfaltové a dvou travnatých vzletových drahách se během roku vystřídají letadla zhruba s 270 000 cestujícími. S levnými letenkami z Prahy zde můžete přistávat taky. Dostupnost do města je zajištěna autobusovými linkami číslo 334 a 160.

Aktuální kurz: 1 CHF = 23.73
Bern - místní čas: 9:45
Časové pásmo: Europe/Zurich (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 46.94809, 7.44744
Vzdálenost z Prahy: 621 km


Do Bernu za turistickými cíli

Střed Bernu je částečně dochován ze středověku, a proto toto historické jádro bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Asi nejznámější památkou v Bernu je místní orloj tzv. Zytglogge, který je umístěn na věži. Pokud ho chcete porovnat s pražským orlojem, měli byste si zakoupit letenku do Bernu. Za pozornost jistě stojí také gotická katedrála Münster, stará radnice, medvědí park Bärengraben, palác federace nebo růžová zahrada.

Levné letenky do Bernu

Právě nyní se prodávají velmi levné letenky do Švýcarska – konkrétně do hlavního města Bernu. Cesta s levnými letenkami do Bernu trvá asi 1,5 hodiny. Ušetřete peníze za levné letenky a podívejte se do historického města Bern.


Počasí Bern

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 7:08

Západ: 18:16

Středa

slunce

13°C

teplota 17°C 8°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

12°C

teplota 15°C 8°C

Pátek

zataženodeštíkdrobné sněžení

5°C

teplota 8°C 3°C

Sobota

sluncepolojasno

4°C

teplota 7°C 1°C

Letenka Bern

Bern se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bern - Švýcarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bernu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist