letadlo ico Levné letenky do Bergenu

Bergen je město nacházející se na poloostrově Bergen Peninsula v kraji Hordaland na západním pobřeží Norska. Jedná se o správní středisko daného kraje. Bergen je druhé největší město Norska po Oslu a to díky počtu obyvatel, který se pohybuje kolem 270 000. Bergen byl založen už v roce 1070 a dnes se skládá z osmi městských částí. Úředním jazykem Bergenu je norština a měnou koruna. Rezervujte si levné letenky do Bergenu z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Bergen

Bergen Flesland Airport

Zkratka letiště: BGO
Letenky do Norska - Bergen

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Bergenu


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Bergenu

Mezinárodní letiště Bergen Airport, Flesland se nachází ve vesnici Flesland přibližně 15 kilometrů jihozápadně od centra Bergenu. Jedná se o druhé nejrušnější letiště v Norsku.  Bergen Airport, Flesland bylo otevřeno v roce 1955 a jeho označení je BGO. Má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, který už nestačí na nynější provoz – je naplánované zvětšení a také modernizace, která by měla být dokončena v roce 2016. Každý rok služeb Bergen Airport, Flesland využije kolem 6 milionů lidí. Buďte i vy spokojeným pasažérem a kupte si levné letenky do Bergenu. Letiště je s městem spojeno sítí autobusových linek, lze cestovat ale i taxíkem nebo trajektem. Cesta z Bergen Airport, Flesland do Bergenu trvá přibližně 30 minut.

Měna Norska: Norská koruna
Kurz se nepodařilo dohledat.
Bergen - místní čas: 6:24
Časové pásmo: Europe/Oslo (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 60.391998, 5.328
Vzdálenost z Prahy: 1280 km


Do Bergenu za turistickými cíli

Bergen je velmi zachovalé město, které přímo dýchá historií. Staré přístaviště bylo dáno v roce 1979 na seznam památek UNESCO, dále tu můžete vidět kostel Panny Marie, který je nejstarším ve městě, katedrálu, pevnost Bergenhus, hlavní náměstí Torgalmenningen, dřevěné domy z 18. století a další. Také okolí Bergenu je nádherné, na horu Fløyen tyčící se nad městem se dokonce můžete nechat vyvést pozemní dráhou. Nemeškejte a objednejte si levné letenky do Bergenu co nejdříve.

Levné letenky do Bergenu

Vydejte se za poznáním do Norska, nyní do této destinace můžete cestovat skoro za pakatel. Levné letenky do Bergenu si teď může pořídit opravdu kdokoliv a to rezervací na této stránce. Letenky do Bergenu si stačí objednat online – navíc je máte s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy s levnými letenkami do Bergenu je 2 hodiny a 10 minut. Kupte si levné letenky do Bergenu ještě dnes.


Počasí Bergen

zataženosněžení

2°C

Východ slunce: 9:22

Západ: 16:15

Čtvrtek

zataženo

2°C

teplota 3°C 1°C

Pátek

zataženodeštík

3°C

teplota 5°C 1°C

Sobota

zataženodeštík

6°C

teplota 7°C 5°C

Neděle

zataženodeštík

6°C

teplota 7°C 5°C

Letenka Bergen

Bergen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bergen - Norsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bergenu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace