letadlo ico Letenky do Beninu
Benin

Benin oficiálně Republika Benin se nachází v jihozápadní Africe při pobřeží Guinejského zálivu. Hlavním městem Beninu je město Porto Novo, kde žije přes 260 000 obyvatel. Hlavní letiště je v Cotonou. Celková populace země je 10,3 milionu lidí. Úředním jazykem Beninu je francouzština, ale přesto se tu užívají mnohé etnické jazyky jako je Fon nebo Yoruba. Měnou je CFA frank. Časové pásmo Beninu je +1 hodina. Kupte si levné letenky do Beninu s odletem z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 100 XOF = 3.87


Letiště Benin

Podnebí v Beninu

Klima v Beninu je typicky tropické, vlhké a horké. Během roku se v Beninu vystřídají dvě období sucha a dvě dešťů. Hlavní údobí dešťů trvá od dubna do července, kdy tu může spadnout až 1100 mm. Od prosince do dubna je doba největšího sucha. Průměrné teploty se v Beninu během roku pohybují mezi 20 – 30°C. Levné letenky do Beninu si kupujte spíše na dobu sucha.

Za turistickými cíli do Beninu

V Beninu se můžete potěšit krásnou přírodou, prohlédnout si ji můžete například v národním parku Pendjari nebo v národním park W National park. Z kulturních památek stojí za to vidět královský palác Abomey, který je zapsán i na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo královský palác Musee Honme, nacházející se v hlavním městě Porno Novo. Nádherná je také katedrála Notre Dame de Miséricorde, známá také jako katedrála z Cotonou. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Beninu s odletem přímo z Prahy.

Do Beninu za přírodou

Benin je klasická africká země, což odpovídá také fauně a flóře v této zemi. Setkat se tu můžete se lvy, antilopami, gepardy, slony, buvoly, prasaty bradavičnatými, a mnoho dalšími. Vydejte se na safari, s levnými letenkami do Beninu s odletem z Prahy na to máte.

Levné letenky do Beninu

Zapomeňte na každodenní nudu a vydejte se za dobrodružstvím do Afriky. Levné letenky do Beninu v Africe jsou teď dostupné pro každého. Levné letenky do Beninu jsou s odletem z Prahy a lze si je rezervovat online snadno a rychle. Akční letenky do Beninu jsou horké zboží, proto s jejich rezervací určitě neváhejte. Doba letu z Prahy do Beninu záleží na cílové destinaci, ale pohybuje se kolem 6 hodin.

Benin

Benin je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Beninu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist