letadlo ico Levné letenky do Cotonou

Cotonou je město, které se nachází na jihu afrického státu Benin na pobřeží Guinejského zálivu. Je to největší město v zemi a nejdůležitější přístav. V Cotonou sídlí vláda a odehrává se tu většina diplomatických jednání. V Cotonou žije přibližně 780 000 obyvatel, kteří tu mluví francouzsky a platí CFA frankem. Kupte si levné letenky do Cotonou a podívejte se do Afriky.

Letenky Praha - Cotonou

Cadjehoun Airport

Zkratka letiště: COO
Letenky do Beninu - Cotonou

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cotonou

Letiště Cotonou Cadjehoun Airport leží asi 5 kilometrů západně od centra Cotonou a jeho značení je COO. Toto mezinárodní letiště je jedním z největších v zemi, přičemž letadla tu přistávají na jedné příletové a vzletové dráze z asfaltu. Cestující jsou tu obsluhování v jednom terminálu, kudy jich každý rok projde kolem 300 000. Jedním z nich můžete být i vy a to díky levným letenkám do Cotonou z Prahy. Z Cotonou Cadjehoun Airport je transport do města zajištěn autobusovými spoji, dále taxíky nebo autem.

Aktuální kurz: 100 XOF = 3.9
Cotonou - místní čas: 8:47
Časové pásmo: Africa/Porto-Novo (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 6.36536, 2.41833
Vzdálenost z Prahy: 4989 km


Do Cotonou za turistickými cíli

Na první pohled vás v Cotonou upoutá zdejší katedrála, která má jasně červeno-bílou pruhovanou omítku. Katedrála je sídlem římsko-katolické arcidiecéze Cotonou, přičemž jako diecéze tu funguje už od konce 19. století. Mezi další zajímavé stavby Cotonou patří místní univerzita, most Ancien Pont a některé vládní budovy. Suvenýry z Cotonou můžete nakoupit na trhu Dantokpa Market, který je vyhlášený. S levnými letenkami do Cotonou z Prahy tohle všechno uvidíte na vlastní oči.

Levné letenky do Cotonou

Cestovat do Afriky nikdy nebylo snazší a levnější, než teď s levnými letenkami do Cotonou. Do afrického státu Benin můžete letět přímo z Prahy a to s levnými letenkami do Cotonou. Jedná se ale o velmi žádané zboží, proto si akční letenky do Cotonou rezervujte co nejdříve. Nejlépe ještě dnes. Průměrná doba letu je do Cotonou z Prahy asi 10,5 hodiny.


Počasí Cotonou

slunce

30°C

Východ slunce: 6:34

Západ: 18:58

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 32°C 28°C

Čtvrtek

zataženo

30°C

teplota 32°C 28°C

Pátek

sluncepolojasno

30°C

teplota 32°C 28°C

Sobota

sluncepolojasno

31°C

teplota 32°C 28°C

Letenka Cotonou

Cotonou se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cotonou - Benin i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cotonou.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist