letadlo ico Levné letenky do Belize City

Belize City se nachází ve státě Belize a je jeho největším městem. Funguje jako správní středisko stejnojmenného okresku a zároveň je to důležitý přístav. Belize City leží na pobřeží Honduraského zálivu a nedaleko města ústí do moře řeka Belize. V centru Belize City žije přes 57 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina, ale domluvíte se také španělsky, belizskou kreolštinou a mayskými jazyky. Měnou je belizský dolar. Kupte si levné letenky do Belize City z Prahy a podívejte se do tohoto krásného města.

Letenky Praha - Belize City

Belize City Municipal Airport

Zkratka letiště: TZA
Letenky do Belize - Belize City

Najdi nejlevnější letenku

Philip S. W. Goldson International Airport

Zkratka letiště: BZE
Letenky do Belize - Belize City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Belize City

Mezinárodní letiště Philip S. W. Goldson International Airport je pojmenováno po zdejším politikovi a nachází se 15 kilometrů severozápadně od Belize City. Bylo otevřeno v roce 1943 a jeho IATA značení je BZE. Letiště Belize City je nejrušnější a největší letiště v zemi a má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kde je ročně odbaveno přes půl milionu cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Belize City. Do města se z letiště Philip S. W. Goldson v Belize City dostanete taxíkem, vypůjčeným autem nebo místní dopravou.

Belize City
Měna Belize: Belizský dolar
Belize City - místní čas: 10:20
Časové pásmo: America/Belize (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 17.499519, -88.197563
Vzdálenost z Prahy: 9389 km


Do Belize City za turistickými cíli

Do Belize City se jezdí za písečnými plážemi a teplým mořem. Kromě toho tu najdete také Bariéru Belize, která obsahuje i největší korálový útes na západní polokouli, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. V Belize City se nachází i pár památek a kulturně atraktivních míst. Jedná se například o katedrálu svatého Jana, dům vlády, most Swing Bridge nebo High Court Building. Kupte si levné letenky do Belize City z Prahy a podívejte se na toto všechno na vlastní oči.

Levné letenky do Belize City

Udělejte si čas na tu pravou exotickou dovolenou, která vás teď nebude stát mnoho. S levnými letenkami do Belize City se vykoupete v moři a odpočinete si na písečné pláži. Stačí si jen akční letenky do Belize City objednat co nejdříve, protože jsou velmi rychle vyprodané. Průměrná doba s levnými letenkami do Belize City, které jsou s odletem z Prahy, je zhruba 12 hodin.


Počasí Belize City

sluncepolojasno

31°C

Východ slunce: 5:18

Západ: 18:20

Pátek

sluncepolojasno

30°C

teplota 31°C 28°C

Sobota

zataženodeštík

30°C

teplota 31°C 29°C

Neděle

zataženo

30°C

teplota 31°C 28°C

Pondělí

zataženodeštík

30°C

teplota 32°C 29°C

Úterý

sluncepolojasno

30°C

teplota 31°C 29°C

Letenka Belize City

Belize City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Belize City - Belize i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Belize City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace