letadlo ico Levné letenky do Bělehradu

Bělehrad je hlavní a největší město Srbska, které leží v centrální části země na soutoku řek Dunaje a Sávy. V překladu jeho název znamená „Bílé město“. V centru Bělehradu žije 1,1 milionu lidí, ale domovem je až pro 1,6 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu srbština a měnou srbský dinár. Levné letenky do Bělehradu pořídíte snadno s odletem z Prahy a za akční ceny, tak neotálejte.

Letenky Praha - Bělehrad

Belgrade Nikola Tesla Airport

Zkratka letiště: BEG
Letenky do Srbska - Bělehrad

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bělehradu

Mezinárodní letiště Belgrade Nikola Tesla Airport se nachází přibližně 18 kilometrů západně od města Bělehrad. Původně se jmenovalo Belgrade Airport a Surčin Airport, ale bylo přejmenováno na počest vynálezce Nikoly Tesly. Letiště v Bělehradu má jednu betonovo-asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také dva terminály, ve kterých je každý rok odbaveno kolem 4,7 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Doprava do Bělehradu je z letiště zajištěna taxíky, autobusovými linkami číslo 72 a A1 a také půjčovnami aut. Levné letenky do Bělehradu z Prahy jsou k mání za výhodné ceny.

Bělehrad
Aktuální kurz: 100 RSD = 22.35
Bělehrad - místní čas: 10:43
Časové pásmo: Europe/Belgrade (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.816669, 20.466669
Vzdálenost z Prahy: 741 km


Do Bělehradu za turistickými cíli

V Bělehradu se nachází mnoho zajímavých míst, která byste určitě měli navštívit. Jedná se například o chrám svatého Marka, který je jedním z největších pravoslavných chrámů na světě, chrám svatého Sávy, starý palác, který dnes slouží jako úřední budova, secesní budovu Beogradska zadruga a palác Srbska. Bělehrad má i mnoho muzeí, jako je národní muzeum Srbska, vojenské muzeum, muzeum Nikoly Tesly či muzeum moderního umění. S levnými letenkami do Bělehradu z Prahy můžete všechny tyto budovy vidět na vlastní oči, je to snadné, tak neváhejte a zabookujte si je včas.

Levné letenky do Bělehradu

Vyrazte za poznáním do hlavního města Srbska a navštivte zdejší památky. Levné letenky do Bělehradu zakoupíte s odletem z Prahy a za naprosto výhodné ceny, takže není důvod váhat. Průměrná doba letu z Prahy do Bělehradu jsou necelé dvě hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si levné letenky do Bělehradu z Prahy objednejte co nejdříve, protože jsou hned vyprodané.


Počasí Bělehrad

sluncepolojasno

14°C

Východ slunce: 6:09

Západ: 17:30

Sobota

slunce

7°C

teplota 9°C 4°C

Neděle

slunce

8°C

teplota 10°C 5°C

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 12°C 8°C

Úterý

slunce

9°C

teplota 11°C 6°C

Letenka Bělehrad

Bělehrad se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bělehrad - Srbsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bělehradu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist