letadlo ico Letenky do Srbska
Serbia

Republika Srbsko je suverénní stát, který se nachází ve vnitrozemí na jihovýchodě Evropy. Vznikl v roce 2006 poté, co se rozpadlo soustátí Srbsko a Černá Hora. Hlavním městem Srbska je Bělehrad, který leží v centrální části země a má přibližně 1,1 milionu obyvatel. Celková populace Srbska je 7 milionu lidí. Úředním jazykem je srbština a měnou srbský dinár. Srbsko se leží v časovém pásmu +1 hodina. Kupte si levné letenky do Srbska, které jsou nyní s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 100 RSD = 21.96


Letiště Srbsko

Podnebí v Srbsku

Srbsko leží ve vnitrozemí, a proto je jeho klima kontinentální, na jihu se však může blížit podnebí subtropickému. Zimy jsou zde vcelku chladné, kdy teploty klesají i pod bod mrazu, léta jsou teplá s průměrnými teplotami mezi 22°C až 25°C. Každý rok tu spadne průměrné množství srážek a to nejvíce v zimě – ostatní roční období jsou suchá. Levné letenky do Srbska z Prahy jsou k dostání za akční ceny, tak neváhejte.

Do Srbska za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem v Srbsku je hlavní město Bělehrad, kde se můžete například projít po ulici Skadarlija, navštívit národní muzeum nebo národní divadlo, zavítat do kostela svatého Sávy nebo vidět starý palác. Samozřejmě je tu také velký počet moderních budov. Zajímavé je také město Vrnjačka Banja s klášterem, Niš s kostelem a klášterem, LeskovecZlatibor. Srbsko je rovněž střediskem zimních sportů, zalyžujte si tu v Kapaoniku nebo Golija. Za přírodou Srbska pak vyrazte například do národního parku Djerdap nebo Tara. Levné letenky do Srbska jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze snadno online, tak to udělejte ještě dnes.

Levné letenky do Srbska

Udělejte si výlet do této evropské země, právě teď se totiž prodávají levné letenky do Srbska. Letenky do Srbska jsou s odletem přímo z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online na internetu. Zvládnete to tedy z pohodlí svého domova. Určitě s tím ale neotálejte, protože akční letenky do Srbska z Prahy jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Srbska asi 2 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Srbska ještě dnes.

Srbsko

Srbsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Srbska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist