letadlo ico Levné letenky do Pekingu

Peking je hlavní město Čínské lidové republiky, přičemž se nachází na jejím severozápadě ve vnitrozemí. Je to jedno z nejlidnatějších měst na světě, jelikož jeho centrum je domovem pro 21,1 milionu obyvatel. V Číně se jedná o druhé nejlidnatější město po Šanghaji. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Pekingem protéká několik menších řek. Levné letenky do Pekingu z Prahy seženete nyní za velmi nízké ceny, tak neváhejte a zarezervujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Peking

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: BJS
Letenky do Číny - Peking

Najdi nejlevnější letenku

Beijing Capital International Airport

Zkratka letiště: PEK
Letenky do Číny - Peking

Najdi nejlevnější letenku

Nanyuan Airport

Zkratka letiště: NAY
Letenky do Číny - Peking

Najdi nejlevnější letenku

Tianjin Binhai International Airport

Zkratka letiště: TSN
Letenky do Číny - Peking

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Pekingu

Beijing Capital International Airport je název hlavního mezinárodního letiště, sloužícího Pekingu. Leží 32 kilometrů severovýchodně od Pekingu a je to druhé nejvytíženější letiště světa pro osobní přepravu, pro Asii je potom nejzaměstnanější. Letiště v Pekingu bylo otevřeno v roce 1958 a jeho IATA značení je PEK. Skládá se ze tří příletových a vzletových drah, z nichž jedna je betonová a dvě asfaltové, a dále ze tří terminálů. Třetí terminál byl otevřen speciálně kvůli letním olympijským hrám v roce 2008 a je to druhý největší terminál na světě. Každý rok je na letišti v Pekingu odbaveno přes 90,1 milionu cestujících. Letiště v Pekingu je s městem spojeno vlakem, který jede zhruba 20 minut a stojí 25 jüanů (2016), autobusem, který vás vyjde na 16 jüanů, nebo můžete jet taxíkem, který vás bude stát 150 jüanů. Podívejte se do této destinace, stačí si koupit levné letenky do Pekingu z Prahy ještě dnes

Peking
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.19
Peking - místní čas: 3:04
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 39.907501, 116.397232
Vzdálenost z Prahy: 7455 km


Do Pekingu za turistickými cíli

V Pekingu se nachází celkem sedm památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO. Je to Zakázané město, které je komplexem paláců a budov, mezi kterými je i brána Nebeského klidu, potom je to Chrám nebes, který byl vystaven v 15. století a skládá se z taoistických chrámů, Letní palác v Pekingu, komplex paláců u velkých jezer se zahradami, mauzolea Ming tombs, vystavěných v dynastii Ming, jeskyně Čo-kchou-tien, ve kterých byly nalezeny ostatky prehistorického člověka, potom Velká čínská zeď, vybudovaná mezi 14. až 17. stoletím na ochranu před Mongoly, a nakonec Velký čínský kanál, který je nejdelší starověkou umělou řekou na světě. Užijte si všechny tyto památky na vlastní oči, stačí si objednat levné letenky do Pekingu z Prahy. Město navíc hostilo letní olympijské hry v roce 2008, v roce 2022 má hostit zimní olympijské hry – stane se tak prvním městem na světě, ve kterém se odehrávaly tyto velké události.

Levné letenky do Pekingu

Vydejte se letos o dovolené za poznáním a to za malé peníze. Postačí vám koupit si nyní levné letenky do Pekingu, které jsou s odletem z Prahy a navíc za výhodné ceny. Levné letenky do Pekingu z Prahy si snadno zabookujete online z pohodlí svého domova, určitě nad tím ale moc dlouho neotálejte, protože levné letenky do Pekingu z Prahy jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Pekingu 9,5 hodiny.


Počasí Peking

zataženo

35°C

Východ slunce: 4:45

Západ: 19:45

Středa

sluncepolojasno

34°C

teplota 38°C 29°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

29°C

teplota 34°C 25°C

Pátek

zataženoMrholení

25°C

teplota 26°C 24°C

Sobota

sluncepolojasnoMrholení

25°C

teplota 28°C 23°C

Letenka Peking

Peking se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Peking - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Pekingu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace