letadlo ico Levné letenky z Prahy na Beijing Capital International Airport
v Peking - Čína

Mezinárodní letiště Peking či anglicky Beijing Capital International Airport se nachází 32 kilometrů severovýchodně od centra Pekingu. Jedná se o nejvytíženější letiště v Asii a jedno z nejrušnějších na světě. Je velká pravděpodobnost, že při letu do Číny budete mít na své letence uvedeno právě letiště Beijing Capital International Airport. Díky tomu je zřejmě způsobeno i pravidelné zpoždění téměř každého letadla. Vytvořeno bylo v roce 1958 a jeho IATA značení je PEK. Letiště v Pekingu má dvě asfaltové a jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu, na které dosedají letadla s téměř 90,1 miliony cestujících každý rok. Ti jsou tu odbavováni v celkem třech terminálech, otevřených postupně, tedy Terminál 1 v roce 1980, Terminál 2 v roce 1998 a Terminál 3 v roce 2004. Vyznat se na letišti v Pekingu je snadné, tak se neobávejte této cesty do daleka a užijte si let, když si koupíte levné letenky na letiště v Pekingu.

Beijing Capital International Airport - PEK

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Peking
Zkratka letiště Beijing Capital International Airport v Peking - China je: PEK

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PEK
Jednosměrná letenka

PEK -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Pekingu z letiště Beijing Capital International Airport

Nejsnadněji se do města z letiště Pekingu po zahození své použité letenky dostanete metrem, s nímž pojedete zhruba 16 až 20 minut a zaplatíte zhruba 25 jüanů (2016). Jeho provozní doba je přibližně od šesti ráno do jedenácti do večera pro každou linku. Další možností je jet autobusem, s nímž vás cesta bude stát zhruba 16 jüanů. Taxi naproti tomu stojí zhruba 150 jüanů. Také si v autopůjčovně můžete zapůjčit auto a jet za vlastními cíli. Kromě toho, až tu budete, když si koupíte levné letenky na letiště Beijing Capital International Airport  v Pekingu, cestovat můžete také mezi jednotlivými terminály.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.31
Peking - místní čas: 13:51
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 40.08011, 116.58456


Levné letenky na letiště v Pekingu

Chcete se na dovolenou podívat do dalekých zemí, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože nyní si můžete pořídit levné letenky na letiště Beijing Capital International Airport v Pekingu, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště v Pekingu zhruba 9,5 hodiny. Využijte této jedinečné příležitosti a kupte si levné letenky na letiště Beijing Capital International Airport, které jsou s odletem z Prahy, a to za výhodné ceny. Zabookovat si je lze online.


Počasí Peking

slunce

5°C

Východ slunce: 6:54

Západ: 18:01

Pátek

sluncepolojasno

7°C

teplota 10°C 4°C

Sobota

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 7°C

Neděle

zataženodeštíksněžení

2°C

teplota 5°C 0°C

Pondělí

sluncepolojasno

0°C

teplota 2°C -1°C

Levná letenka z Prahy na Beijing Capital International Airport
Peking - Čína

Letiště Beijing Capital International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Peking - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Beijing Capital International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist