letadlo ico Levné letenky do Barnaul

Barnaul je správní centrum Altajského kraje na jihozápadě Sibiře v Ruské federaci. Město leží 330 kilometrů severně od hranic s Kazachstánem a to na soutoku řek Barnaulka a Ob. Jedná se o dvacáté první největší ruské město podle populace – v Barnaulu sídlí přes 700 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou ruský rubl, stejně jako ve zbytku státu. Zabookujte si levné letenky do Barnaulu z Prahy a užijte si dovolenou v této zajímavé destinaci.

Letenky Praha - Barnaul

Barnaul Airport

Zkratka letiště: BAX
Letenky do Ruska - Barnaul

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Barnaulu

Barnaul Airport či někdy nazývané German Titov Airport nebo Mikhaylovka je hlavní letiště altajského kraje, které se nachází 15 kilometrů západně od Barnaulu. Pojmenované je po sovětském kosmonautovi, který jako druhá lidská bytost navštívil vesmír. IATA značení letiště v Barnaulu je BAX a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z betonu. Dále má jeden terminál, kde jsou odbavováni všichni cestující. Doprava do města je z letiště v Barnaulu zajištěna formou taxíků a autobusů. Buďte jedním z pasažérů v dalším letadle a užijte si let s levnými letenkami do Barnaulu z Prahy.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.51
Barnaul - místní čas: 23:21
Časové pásmo: Asia/Krasnoyarsk (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 53.29361, 83.80722
Vzdálenost z Prahy: 4605 km


Do Barnaulu za turistickými cíli

Ačkoliv by se mohlo zdát, že na Sibiři není nic zajímavého, opak je pravdou. Až budete v Barnaulu, určitě se dojděte podívat do zdejšího muzea, které je jedním z nejstarších na Sibiři, či na klasické dřevěné domy s osobitou architekturou. Pak je tu Demidovský pilíř stojící na stejnojmenném náměstí, altajské dramatické divadlo, administrativní budova městské dumy nebo kavárna na Kalinina Avenue. Jak vidíte, je tu toho hodně, co byste měli vidět, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Barnaulu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Barnaulu

Zaleťte si za poznáním nebo na dovolenou do oblíbeného ruského města Barnaul, nyní vás taková cesta vyjde lacino. Do Barnaulu si totiž můžete objednat levné letenky s odletem z Prahy a zamířit tak do této destinace za výhodné ceny. Levné letenky do Barnaulu z Prahy jsou dostupné online, rezervovat si je lze z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Barnaulu 8 hodin.


Počasí Barnaul

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 5:26

Západ: 21:15

Sobota

sluncepolojasno

18°C

teplota 23°C 14°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

21°C

teplota 27°C 16°C

Pondělí

sluncepolojasno

16°C

teplota 21°C 12°C

Úterý

sluncepolojasno

20°C

teplota 26°C 15°C

Středa

zataženodeštík

9°C

teplota 10°C 8°C

Letenka Barnaul

Barnaul se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Barnaul - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Barnaul.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist