letadlo ico Levné letenky do Banjul

Banjul je hlavní město afrického státu Gambie, přičemž se nachází na ostrově svaté Marie při ústí řeky Gambie do Atlantského oceánu. Město bylo dříve známé pod názvem Bathurst. Spojení hlavního města s pevninou zajišťují mosty a také trajektové spoje. Banjul je domovem pro přibližně 35 000 obyvatel, kteří mluví převážně anglicky a jejich měnou je gambijský dalasi. Kupte si levné letenky do Banjulu z Prahy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Banjul

Banjul International Airport

Zkratka letiště: BJL
Letenky do Gambie - Banjul

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Banjulu

Mezinárodní letiště Banjul International Airport, známé také jako Yundum International, se nachází 24 kilometrů jižně od centra Banjulu u města Yundum. Otevřeno bylo v roce 1977 a jeho IATA značení je BJL. Má pouze jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu a přitom tři terminály, ve kterých je každý rok odbaveno přes 310 000 cestujících. I vy se na letiště v Banjulu můžete podívat s levnými letenkami do této destinace s odletem z Prahy. Po přistání na letišti v Banjulu se do okolních měst dostanete místní dopravou.

Banjul
Aktuální kurz: 100 GMD = 42.3
Banjul - místní čas: 19:13
Časové pásmo: Africa/Banjul (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 13.45274, -16.57803
Vzdálenost z Prahy: 4947 km


Do Banjulu za turistickými cíli

Ve městě Banjul najdete mnoho veřejných písečných pláží, na kterých si můžete užít opravdovou dovolenou. Na pobřeží jsou různé atrakce, můžete tu také vyzkoušet potápění nebo si jen tak zaplavat v teplém oceánu. Až vás ale slunění omrzí, zkuste se podívat do centra Banjulu za kulturními památkami. Mezi ty nejvýznamnější patří rozhodně vstupní brána Arch 22, zajímavé jsou také dvě místní katedrály, mešita nebo národní muzeum. Z vládních budov tu narazíte na Banjulský státní dům nebo soudní budovu. Ve městě Banjul se jednoduše nudit nebudete. Kupte si tedy levné letenky do Banjulu z Prahy a leťte za výhodné ceny do Afriky.

Levné letenky do Banjulu

Užijte si tu pravou dovolenou v exotickém hlavním městě afrického státu Gambie. Levné letenky do Banjulu seženete snadno a rychle na internetu, kde si je i rovnou objednáte. Levné letenky do Banjulu se nyní prodávají s odletem přímo z Prahy, přičemž průměrná doba letu z Prahu do Banjulu je 8,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Banjulu z Prahy ještě dnes.


Počasí Banjul

slunce

26°C

Východ slunce: 7:23

Západ: 19:14

Pondělí

zataženo

27°C

teplota 30°C 24°C

Úterý

slunce

29°C

teplota 32°C 25°C

Středa

sluncepolojasno

29°C

teplota 32°C 25°C

Čtvrtek

slunce

28°C

teplota 30°C 24°C

Letenka Banjul

Banjul se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Banjul - Gambie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Banjul.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist