letadlo ico Levné letenky do Baltimoru

Baltimore je město nacházející se na východě USA ve státě Maryland asi 60 kilometrů severovýchodně od Washingtonu. Baltimore je přístav na pobřeží Atlantského oceánu a zároveň je to dvacáté šesté nejlidnatější město v Marylandu a největší nezávislé město USA. V centru Baltimoru žije přes 620 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to až 2,7 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do Baltimoru z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Baltimore

Martin State Airport

Zkratka letiště: MTN
Letenky do USA - Baltimore

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Baltimoru

V Baltimoru se nacházejí dvě velká letiště. Prvním z nich je mezinárodní letiště Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport, které má kód BWI, a nachází se 16 kilometrů jižně od Baltimoru. Má tři asfaltové příletové a vzletové dráhy a celkem pět terminálů, které jsou značeny A, B, C, D a E. Každý rok je tu odbaveno přes 22,3 spokojených cestujících. Doprava do města je z Letiště Baltimore/Washington zajištěna vlakem, který staví v terminálu, dále autobusovými linkami číslo 17, 99 a 201, taxíky a půjčovnou aut. Druhé letiště v Baltimoru je Martin State Airport ležící 17 kilometrů východně od centra města. Má označení MTN. Letiště má jeden terminál a jednu asfaltovou vzletovou a příletovou dráhu, kde je každý rok provedeno zhruba 70 000 letových operací. Z Martin State Airport se do centra Baltimoru dostanete autem, taxíky a místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.13
Baltimore - místní čas: 11:24
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.290379, -76.61219
Vzdálenost z Prahy: 6841 km


Do Baltimoru za turistickými cíli

V centru Baltimoru můžete vidět věž Emerson Tower, která byla dokončena v roce 1911 a je vysoká 88 metrů. Symbolem města je ale zdejší radnice, postavená v novobarokním stylu a druhotném empíru. Na náměstí Mount Vernon Place je k vidění Washington Monument, který je tu na počest George Washingtona. Mezi turistické atrakce Baltimoru patří také přístav Inner a národní akvárium. Rezervujte si levné letenky do Baltimoru s odletem z Prahy a cestujte do této destinace už zítra.

Levné letenky do Baltimoru

Vyrazte do Ameriky a užijte si dovolenou v Baltimoru, kam se nyní prodávají velmi levné letenky. Letenky do Baltimoru pořídíte za malé peníze a navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Baltimoru z Prahy je 12,5 hodiny. Akční letenky do města Baltimore z Prahy jsou horké zboží na trhu, tak s jejich zabookováním neváhejte.


Počasí Baltimore

zataženo

28°C

Východ slunce: 5:54

Západ: 20:30

Pátek

slunce

27°C

teplota 32°C 22°C

Sobota

zataženo

28°C

teplota 30°C 25°C

Neděle

zataženo

29°C

teplota 32°C 24°C

Pondělí

zataženodeštík

30°C

teplota 33°C 25°C

Letenka Baltimore

Baltimore se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Baltimore - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Baltimoru.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace