letadlo ico Levné letenky do Avarua

Avarua je hlavní město Cookových ostrovů a leží na severním pobřeží ostrova Rarotonga, který je vulkanického původu. Název města v překladu znamená „Dva přístavy“. Avarua leží ve stejnojmenném okrese a je důležitým centrem. Ve městě žije přibližně 5 400 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a maorsky. Měnou je tu novozélandský dolar a dolar Cookových ostrovů. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Avarua z Prahy za akční ceny.

Letenky Praha - Avarua

Rarotonga International Airport

Zkratka letiště: RAR
Letenky do na Cookovy Ostrovy - Avarua

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Avarua

Na ostrově Rarotonga leží hlavní letiště Cookových ostrovů, kterým je mezinárodní Rarotonga International Airport. Leží asi 3 kilometry západně od centra Avarua a bylo otevřeno v roce 1975 namísto základny z druhé světové války. Značení letiště v Avarua je RAR. Má jednu přistávací a vzletovou dráhu z betonu, na které každý rok přistanou letadla se 100 000 cestujícími. Ti jsou potom odbaveni v jedné budově terminálu, která byla v roce 2010 modernizována. Po přistání s levnými letenkami do Avarua z Prahy se do centra města dostanete autobusem, který tu zastavuje každých 30 minut, nebo taxíkem, se kterým zaplatíte 4 novozélandské dolary za jeden kilometr.

Aktuální kurz: 1 NZD = 15.41
Avarua - místní čas: 5:27
Časové pásmo: Pacific/Rarotonga (-10 hodin)
Časový posun: -12 hodin

Souřadnice: -21.207781, -159.774994
Vzdálenost z Prahy: 16764 km


Do Avarua za turistickými cíli

Na pobřeží u Avarua se setkáte s písečnými plážemi, teplým oceánem a palmami, což je hlavní důvod, proč sem lidé jezdí. Dovolenou můžete strávit odpočinkem a opalováním, nebo aktivním způsobem tedy potápěním, šnorchlováním, surfováním či rybařením. Kromě toho se tu můžete podívat na největší kostel na Cookových ostrovech a to Cook Islands Christian Church. Porozhlédněte se také po okolí města, na ostrově se nachází mnoho sopečných vrcholů a kopců, kam se můžete vypravit na turistický výlet. Ve městě Avarua je také velký počet hotelů a zábavních středisek, najde se tu tedy pro každého něco. Nepromeškejte příležitost a leťte s levnými letenkami do Avarua z Prahy.

Levné letenky do Avarua

Dopřejte si exotickou dovolenou na Cookových ostrovech s levnými letenkami do jejich hlavního města Avarua. Levné letenky do Avarua jsou dostupné pro každého a navíc jsou s odletem přímo z Prahy. Stačí si levné letenky do Avarua objednat na internetu, zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Avarua 26 hodin. Kupte si levné letenky do Avarua ještě dnes.


Letenka Avarua

Avarua se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Avarua - Cookovy Ostrovy i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Avarua.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist