letadlo ico Letenky do Aruby
Aruba

Aruba je ostrov nacházející se v Karibském moři asi 30 kilometrů severně od pobřeží Venezuely. Aruba je součástí autonomního společenství Nizozemí a společně s ostrovy Bonaire a Curaçao vytváří tzv. ABC ostrovy. Na Arubě je přibližně 103 000 obyvatel, přičemž hlavním městem je Oranjestad, kde žije přes 32 000 lidí. Úředními jazyky tu jsou nizozemština a papiamentština a platí se arubským florinem. Časové pásmo Aruby je -4 hodiny. Leťte za exotikou s levnými letenkami na Arubu s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 AWG = 12.17


Letiště Aruba

Podnebí na Arubě

Aruba má tropické klima, díky kterému je tu teplota skoro stále stejná. Během roku kolísá mezi 26 až 29°C, během letních měsíců šplhá až k 35°C. Na Arubě prší jen velmi málo, oční srážky tu nedosahují ani 500 mm. Levné letenky na Arubu si objednávejte na letní měsíce, kdy je moře nejteplejší.

Na Arubu za turistickými cíli

Aruba je známá především jako turistická dovolenková destinace, proto se tu setkáte především se zábavními středisky a atrakcemi na pobřeží. Je tu velký počet pláží, kde se můžete vykoupat, potápět nebo opalovat a odpočívat, přičemž mezi ně patří Eagle Beach, Baby Beach a Druif Beach. Na severozápadním okraji Aruby lze vidět maják Kalifornie, pojmenovaný podle parníku Kalifornie, který zde ztroskotal. Za prohlídku stojí také menší katolická kaple Alto Vista Chapel a pevnost Zoutman. Kupte si levné letenky na Arubu z Prahy a leťte do této destinace už zítra.

Levné letenky na Arubu

Odpočiňte si od každodenní šedi v práci a leťte za sluníčkem a písečnými plážemi na Arubu. Levné letenky na Arubu vás teď opravdu vyjdou na velmi málo, takže neváhejte a objednejte si je, dokud nějaké jsou. Letenky na Arubu jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu na Arubu je přibližně 14 hodin.

Aruba

Aruba je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Aruby čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace