letadlo ico Letenky do Antiguy a Barbudy
Antigua and Barbuda

Antigua a Barbuda je ostrovní stát nacházející se na hranici mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem. Skládá se ze dvou hlavních ostrovů, které daly název státu, a dále menších ostrůvků v okolí. Populace Antiguy a Barbudy je přibližně 91 000 obyvatel, přičemž skoro 82 000 lidí z nich žije v hlavním městě Saint John´s. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou východokaribský dolar. Časové pásmo Antiguy a Barbudy je -4 hodiny. Levné letenky do Antiguy a Barbudy z Prahy jsou nyní za opravdu akční ceny.

Aktuální kurz: 1 XCD = 8.2


Letiště Antigua a Barbuda

Podnebí na ostrově Antigua a Barbuda

Průměrné teploty v létě jsou na Antiguy a Barbudy kolem 30°C, přičemž v zimě se pohybují v rozmezí mezi 23°C až 27°C. Nejchladnější období je od prosince do února. Každý rok na ostrovech spadne kolem 900 mm srážek za rok. Nejdeštivější období je od září do listopadu. Přibližně jednou do roka je Antiguy a Barbudy zasažen hurikánem. Levné letenky do Antiguy a Barbudy z Prahy si kupujte na letní období.

Do Antiguy a Barbudy za turistickými cíli

Do Antiguy a Barbudy se jezdí převážně kvůli písečným plážím, teplé vodě a turistickým atrakcím, které jsou nejčastěji soustředěny na pobřeží. V hlavním městě Saint John´s najdete důležité památky, jako je například katedrála svatého Johna s bílou barokní věží, botanická zahrada, maják nebo přístav či pevnosti jako je pevnost Jiřího, Charlese, Shirleyho, Berkeleyho a dalších. Mnoho zajímavých míst najdete i v dalších městech. Dopřejte si luxusní dovolenou a kupte si levné letenky do Antiguy a Barbudy z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Levné letenky do Antiguy a Barbudy

Udělejte si exotickou dovolenou v Karibiku a to za nízké ceny. Levné letenky do Antiguy a Barbudy jsou nyní za výhodné ceny a navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Antiguy a Barbudy jsou k dostání snadno a rychle na internetu, takže si je můžete objednat klidně už dnes. Průměrná doba letu je do Antiguy a Barbudy z Prahy asi 11 hodin. Rezervujte si levné letenky do Antiguy a Barbudy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Antiguy a Barbudy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace