letadlo ico Levné letenky do St. John's

St. John´s je hlavní město ostrovního státu Antigua a Barbunda, který leží na pomezí Karibského moře a Atlantského oceánu v Malých Antilách. Město leží na severovýchodním pobřeží ostrova Antigua a je to velmi důležitý přístav. St. John´s má necelých 82 000 obyvatel, což je většina obyvatel ostrova. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou východokaribský dolar. Levné letenky do St. John´s si můžete zabookovat online.

Letenky Praha - St. John's

V.C. Bird International Airport

Zkratka letiště: ANU
Letenky do Antiguy a Barbudy - St. John's

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v St. John´s

Mezinárodní letiště V. C. Bird International Airport se nachází 8 kilometrů severovýchodně od města St. John´s. Letiště bylo otevřeno v roce 1945 a jeho IATA značení je ANU. Letiště St. John´s má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a poté jeden terminál, kterým každý rok projde přibližně 1 milion cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do St. John´s z Prahy. Doprava do centra je z letiště St. John´s zajištěna místní dopravou, taxíkem a autem, které si můžete půjčit na letišti.

St. John's
Aktuální kurz: 1 XCD = 8.33
St. John's - místní čas: 4:28
Časové pásmo: America/Antigua (-4 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: 17.116671, -61.849998
Vzdálenost z Prahy: 7584 km


Do města St. John´s za turistickými cíli

Ve městě St. John´s se nachází mnoho zajímavých míst, na která se můžete podívat. Dominantou města je bílá barokní věž, která patří ke katedrále svatého Johna, která byla dostavena v roce 1848. Dále se například v místním přístavu nachází maják St. John´s Antigua Light, krásné jsou i místní botanické zahrady. Najdete tu také mnoho pevností – Fort James, Fort George, Fort Charles, Fort Shirley, Fort Berkeley a Fort Barrington. Kromě toho se tu můžete na veřejných plážích vykoupat a odpočinout si. Užijte si skvělou dovolenou s levnými letenkami do St. John´s z Prahy za akční ceny.

Levné letenky do St. John´s

Chcete si udělat dovolenou a poznat nová místa? Tak si kupte levnou letenku do města St. John´s, které leží na jednom karibském ostrově. Levné letenky do St. John´s jsou s odletem přímo z Prahy a především jsou za velmi výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do St. John´s přibližně 11 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si levné letenky do St. John´s kupte co nejdříve, protože jsou hned pryč.


Letenka St. John's

St. John's se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do St. John's - Antigua a Barbuda i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do St. John's.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace