letadlo ico Levné letenky do Antananarivo

Antananarivo či francouzsky Tananarive či Tana je hlavní město ostrovního státu Madagaskar ležícího východně od pobřeží Afriky v Indickém oceánu. Město se nachází ve vnitrozemí v centrální části ostrova v regionu Analamanga na řece Ikopa. V překladu jeho název znamená „Město tisíce“. V centru žije přibližně 1,6 milionu lidí, kteří tu mluví francouzsky a malgasky. Jako měna tu platí malgašský ariary. Kupte si levné letenky do Antananarivy z Prahy a ušetřete na cestě do této destinace.

Letenky Praha - Antananarivo

Ivato Airport

Zkratka letiště: TNR
Letenky do Madagaskaru - Antananarivo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Antananarivo

Mezinárodní letiště Ivato International Airport je hlavním letištěm země a nachází se asi 16 kilometrů severozápadně od centra Antananariva. Kód tohoto letiště je TNR. Letiště v Antananarivo má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také jeden terminál, kterým tu ročně projde kolem 610 000 spokojených cestujících. Od roku 2010 do roku 2020 by měla probíhat rozsáhlá rekonstrukce a modernizace tohoto letiště. Doprava do města je z letiště v Antananarivo zajištěna místní dopravou, po přistání s levnými letenkami do Antananariva z Prahy se tedy do centra určitě dostanete bez problémů.

Antananarivo
Aktuální kurz: 10000 MGA = 57.77
Antananarivo - místní čas: 19:01
Časové pásmo: Indian/Antananarivo (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: -18.913679, 47.536129
Vzdálenost z Prahy: 8333 km


Do Antananariva za turistickými cíli

Mezi dominanty hlavního města Madagaskaru patří určitě katedrála Andohalo, která je postavena na skále. Dále je tu palác Andafiavaratra, který v současné době funguje jako muzeum, zoo Tsimbazaza, kde se nachází mnoho jedinečných druhů, žijících pouze na ostrově Madagaskar, tribunál Ambatondrafandrana, nebo muzeum umění a archeologie. Jelikož je Antananarivo hlavní město, je v něm přítomna budova senátu, nejvyššího soudu a prezidentské kanceláře. Odpočiňte si v některém z místních parků a nasajte atmosféru tohoto města. Je snadné, strávit zde dovolenou, stačí si pouze objednat včas levné letenky do Antananariva z Prahy, které jsou právě teď za akční ceny.

Levné letenky do města Antananarivo

Podívejte se do hlavního města ostrovního státu Madagaskar Antananariva. Levné letenky do Antananariva jsou s odletem z Prahy a teď se na internetu prodávají za velmi výhodné ceny. Levné letenky do Antananariva z Prahy jsou ale horkým zbožím, proto pokud vás tato nabídka zaujala, tak neotálejte s jejich zabookováním. Doba letu je z Prahy do Antananariva asi 11 hodin.


Počasí Antananarivo

sluncepolojasno

16°C

Východ slunce: 6:14

Západ: 17:20

Neděle

slunce

17°C

teplota 23°C 13°C

Pondělí

slunce

16°C

teplota 23°C 10°C

Úterý

slunce

16°C

teplota 22°C 10°C

Středa

slunce

17°C

teplota 25°C 11°C

Čtvrtek

slunce

18°C

teplota 23°C 14°C

Letenka Antananarivo

Antananarivo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Antananarivo - Madagaskar i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Antananarivo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace