letadlo ico Levné letenky do Anapa

Anapa je město nacházející se v evropské části Ruska na pobřeží Černého moře. Leží na severozápadě Kavkazu v Krásnodarském kraji. V tomto přístavním a lázeňském městě žije přibližně 60 000 obyvatel. Úředním jazykem města Anapa je ruština a měnou rubl, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Anapy ještě dnes.

Letenky Praha - Anapa

Vityazevo Airport

Zkratka letiště: AAQ
Letenky do Ruska - Anapa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Anapě

Mezinárodní letiště Anapa Airport známé také jako Vityazevo Airport se nachází nedaleko obce Vityazevo asi 16 kilometrů severně od centra města Anapa. Pravidelné lety byly z letiště vedeny už v roce 1934. IATA kód Anapa Airport je AAQ. Letiště má jednu betonovou vzletovou a příletovou dráhu a také jeden terminál, kterým ročně projde 740 000 cestujících. Anapa Airport patří mezi třicet nejrušnějších letišť v Rusku, určitě tedy využijte příležitosti a kupte si levné letenky do Anapy. Doprava do města je z Anapa Airport zajištěna taxíky. Na letišti si můžete také půjčit auto a jet vlastní cestou.

Aktuální kurz: 100 RUB = 29.41
Anapa - místní čas: 20:15
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 44.890839, 37.323898
Vzdálenost z Prahy: 1807 km


Do Anapy za turistickými cíli

Anapa je především lázeňské město, to znamená, že tu najdete klid a odpočinek. Také místní písečné pláže se všemi vodními atrakcemi jsou vám plně k dispozici. V Anapě najdete ale i kulturu – nachází se tu městské divadlo, prohlédnout si můžete bránu, která patřila k tureckému opevnění, navštívit můžete také místní maják či se podívat na kostel zasvěcený pro svatého Onuphriuse. Také příroda města Anapa je nádherná, tak si odpočiňte od každodennosti a kupte si levné letenky do Anapy, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do města Anapa

Chcete se podívat do Ruska? Tak nyní máte jedinečnou příležitost, protože se teď prodávají levné letenky do Anapy v Rusku. Koupit si levné letenky do Anapy je snadné, jde to udělat i přes internet, takže to máte bez starostí. Letenky do Anapy jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do města Anapa 6 hodin a 10 minut.


Počasí Anapa

slunce

10°C

Východ slunce: 7:01

Západ: 18:23

Sobota

zataženo

7°C

teplota 12°C 4°C

Neděle

slunce

4°C

teplota 6°C 3°C

Pondělí

zataženodeštík

7°C

teplota 8°C 5°C

Úterý

zataženodeštík

6°C

teplota 9°C 4°C

Středa

zataženo

3°C

teplota 4°C 2°C

Letenka Anapa

Anapa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Anapa - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Anapa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist