letadlo ico Levné letenky do Alderney

Alderney je ostrov v západní Evropě, spadající mezi Normanské ostrovy v Lamanšském průlivu. Nachází se nejseverněji ze všech ostrovů v kanálu a správně patří pod Guernsey. Hlavním městem ostrova Alderney je Svatá Anna, kde žije většina ze 2 000 obyvatel ostrova. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou libra šterlinků. Vyrazte za poznáním s levnými letenkami na ostrov Alderney z Prahy.

Letenky Praha - Alderney

Alderney Airport

Zkratka letiště: ACI
Letenky do na Normanské ostrovy - Alderney

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na ostrově Alderney

Většina ostrova je skalnatého rázu, klima je tu mírné, ovlivňováno mořem. Jsou tu teplejší léta, než v Anglii a stejně tak i zimy jsou mírnějšího charakteru. Klima Alderney je mírné s častým deštěm. Na ostrově neroste příliš stromů. Levné letenky na ostrov Alderney si objednávejte na letní období.

Aktuální kurz: 1 GBP = 30.02
Alderney - místní čas: 13:43
Časové pásmo: Europe/Guernsey (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 49.715, -2.20417
Vzdálenost z Prahy: 1189 km


Na Alderney za turistickými cíli

V hlavním městě Svatá Anna se určitě zajděte podívat do kostela věnovanému právě Svaté Anně, který byl zrekonstruován a otevřen v polovině 19. století. Dále je tu také muzeum Alderney Society Museum a náměstí Royal Connaught Square. Ostrov Alderney je také členem organizace, která pořádá sportovní soutěž Ostrovní hry. Kultura tohoto ostrova už na vás čeká, tak si kupte levné letenky do Alderney s odletem z Prahy a zavítejte sem.

Levné letenky na ostrov Alderney

Vyrazte na Normanské ostrovy a projděte se po ostrově Alderney, kam se nyní prodávají velmi levné letenky. S odletem z Prahy si levné letenky na Alderney zakoupíte snadno a rychle na internetu. Poletíte přibližně 1,5 hodiny a to v pohodlném. Pokud vás tato nabídka zaujala, určitě neváhejte, protože akční letenky na Alderney z Prahy jsou horké zboží.


Letenka Alderney

Alderney se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Alderney - Normanské ostrovy i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Alderney.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist