Polární záře a půlroční noc v Laponsku Rovaniemi za 5690 Kč

29. 11. 2017 10:56   Všechny akční letenky | RSS | MAPA
Termíny
Polární záře a půlroční noc v Laponsku Rovaniemi za 5690 Kč

Do severního Finska příliš často akční letenky z Finska nebývají. Nejedná se o cestovatelský mainstream. Nicméně je to perfektní příležitost, jak si na vlastní kůži zažít polární noc. Můžete si vyzkoušet pravou finskou saunu a za třeskutých mrazu se koupat v zamrzlém jezeře s polární září nad hlavou. Je to opravdu nezapomenutelný zážitek. 

V Rovaniemi toho ale můžete zažít mnohem víc. Mnoho lidí sem lákají psí spřežení psů husky nebo sobí spřežení. Najdete zde také vesničku Santy Clause. Velké lákadlo jsou i projížďky na sněžných skútrech, výpravy neposkvrněnou přírodou na sněžnicích i kurzy přežití v třeskutým mrazech. Zajímavá je i zkušenost strávení celého týdne ve tmě ve srubu bez elektrické energie za plápolání ohně v kamnech a praskání obložení v sauně. Během takového týdne nejste rušeni žádnými vnějšími podměty a máte čas na přemýšlení a uspořádání vlastního života. Je to ideální příležitost pro načerpání nových sil.

Do Rovaniemi létá z Prahy letecká společnost Finnair s přesedáním v Helsinkách. Letenky jsou k mání od ledna do října 2018. Kromě polární noci si tak můžete vychutnat i polární den v zemi tisíce jezer. Finský sever vřele doporučujeme.  

Podobné letenky: Rovaniemi, Finsko

Termíny letenek

Praha - Rovaniemi - 5690 Kč termíny


Kde zaparkovat auto v Praze u letiště: Parkoviště letiště PrahaParkování u letiště v Praze


Sledujte Akční letenky

Nenechte si ujít žádnou levnou letenku. Sledujte náš aktualizovaný seznam akčních letenek.

Akční letenky

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace