Lisabon z Prahy - letenky do Portugalska za 2032 Kč, z Vídně za 1295 Kč

12. 12. 2022 11:35   Všechny akční letenky | RSS | MAPA
Termíny
Lisabon z Prahy - letenky do Portugalska za 2032 Kč, z Vídně za 1295 Kč

Lisabon je portugalské hlavní město na západním pobřeží Portugalska s historií sahající až do 12. století. Je to jedno z nejstarších měst v Evropě a jeho kulturní dědictví je obdivuhodné. Město je plné barev, zvuků a chutí. Je to místo, kde se setkávají lidé z celého světa, aby si užili krásnou atmosféru. Lisabon je obklopen přírodními krásami, které jsou obdivuhodné. Město je obklopeno řekou Tejo, která je obklopena kopci a útesy. Tyto útesy jsou plné starobylých budov a domů, které jsou postaveny na strmých svazích. Kromě toho je Lisabon obklopen nádhernými plážemi, které jsou ideální pro surfování a jiné vodní sporty. Lisabon je také známý pro svou bohatou kulturu. Město je plné muzeí, galerií a divadel. Návštěvníci mohou navštívit místní trhy, kde mohou ochutnat tradiční portugalskou kuchyni. Město je také plné kaváren, restaurací a barů, kde můžete ochutnat místní speciality. Lisabon je také známý pro svou živou hudbu. Město je plné klubů a koncertních sálů, kde můžete slyšet různé styly hudby. Můžete také navštívit místní trhy, kde můžete nakupovat místní produkty a ochutnat místní speciality. Lisabon je skvělé místo pro turisty. Město je plné památek, které jsou obdivuhodné. Můžete navštívit starobylé kostely, které jsou plné historie a krásy. Můžete také navštívit místní trhy, kde můžete nakupovat místní produkty a ochutnat místní speciality.

Hlavní turistické zajímavosti města Lisabon zahrnují starobylou čtvrť Alfama, která je plná úzkých uliček a malebných domů. Dalšími památkami jsou například Jeronimská klášterní budova, Torre de Belem, Most Vasco da Gama, Praça do Comércio a mnoho dalších.

Dostat se do Lisabonu z Prahy trvá asi 3 a půl hodiny letadlemm. Nejlevnější přímé akční letenky z Prhy do Lisabonu momentálně nabízí easyjet od dvou tisíc.  

Podobné letenky: Lisabon, Portugalsko

Termíny letenek do Lisabonu z Prahy

Praha - Lisabon - 2032 Kč termíny (easyJet - low cost *)

Praha - Lisabon - 3674 Kč TERMÍNY (Vueling přes Barcelonu - low cost *)

Praha - Lisabon - 4590 Kč TERMÍNY (KLM přes Amsterdam)

Praha - Lisabon - 5990 Kč TERMÍNY (TAP Air Portugal)

Akční letenky do Lisabonu z Vídně

Vídeň - Lisabon - 1295 Kč TERMÍNY (Ryanair - low cost *)

Vídeň - Lisabon - 2990 Kč termíny (TAP Air Portugal)


Kde zaparkovat auto v Praze u letiště: Parkoviště letiště PrahaParkování u letiště v Praze


Sledujte Akční letenky

Nenechte si ujít žádnou levnou letenku. Sledujte náš aktualizovaný seznam akčních letenek.

Akční letenky

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace