letadlo ico Levné letenky do Zhuhai

Zhuhai neboli Ču-chaj je městská prefektura, která se nachází na jihovýchodě Čínské lidové republiky na pobřeží Tichého oceánu při ústí Perlové řeky. Město leží v provincii Kuang-tung a je považováno za jedno z nejobyvatelnějších měst Číny. V Zhuhai žije zhruba 1,5 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to ale až neuvěřitelných 44 milionů lidí. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan, stejně jako ve zbytku státu. Zabookujte si levné letenky do Zhuhai z Prahy ještě dnes a poznejte památky Číny za výhodné ceny.

Letenky Praha - Zhuhai

Zhuhai Airport

Zkratka letiště: ZUH
Letenky do Číny - Zhuhai

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ču-chaj

Zhuhai Jinwan Airport, dříve známé jako Zhuhai Sanzao Airport, je letiště, které se nachází přibližně 50 kilometrů jihozápadně od centra Ču-chaj ve městě Sanzao Town. Jeho IATA značení je ZUH a každý rok se tu koná největší airshow v Číně. Otevřeno bylo v roce 1995. Letiště v Ču-chaj má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu a jeden terminál, kudy každoročně projde přes 4 milionu cestujících. Spojení s městem je z letiště Ču-chaj zajištěno formou autobusů a taxíků. Zabookujte si levné letenky do Ču-chaj z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Zhuhai - místní čas: 3:17
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 22.276939, 113.56778
Vzdálenost z Prahy: 8748 km


Do Zhuhai za turistickými cíli

Ve městě Ču-chaj se nachází mnoho zajímavých míst, která byste určitě neměli vynechat během procházky městem. Nejdůležitější památkou je určitě palác New Yuan Ming Palace, jehož součástí je rekonstrukce starého letního paláce v Pekingu zničeného v roce 1860 během druhé opiové války. Dalším lákadlem v Zhuhai je určitě již výše zmíněná Air Show. Jakýmsi symbolem Zhuhai je pobřeží Xianglu Bay, kde najdete i slavný orientační bod města a to sochu Fisher Girl Statue. Opravdu je tady toho hodně k vidění, tak si to přijeďte prohlédnout na vlastní oči, stačí vám na to levné letenky do Ču-chaj, které jsou s odletem z Prahy.

Levné letenky do Zhuhai

Dopřejte si luxusní dovolenou v Číně a to za nízké ceny, stačí, abyste si včas objednali levné letenky do Zhuhai, které jsou navíc přímo s odletem z Prahy. Objednat levné letenky do Zhuhai z Prahy lze snadno a rychle online z pohodlí vašeho domova, nikam pro ně tedy nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy do Zhuhai asi 14,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Zhuhai z Prahy a užijte si exotickou dovolenou v Číně.


Počasí Zhuhai

slunce

5°C

Východ slunce: 5:56

Západ: 19:08

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Čtvrtek

slunce

5°C

teplota 7°C 3°C

Pátek

slunce

3°C

teplota 5°C 1°C

Sobota

slunce

9°C

teplota 12°C 6°C

Letenka Zhuhai

Zhuhai se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zhuhai - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zhuhai.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist