letadlo ico Levné letenky do Záhřebu

Záhřeb nebo též Zagreb je hlavní město Chorvatska, kde sídlí chorvatská vláda, parlament a arcibiskupství. Město Záhřeb leží ve vnitrozemí nedaleko hranic se Slovinskem, přičemž zde žije 800 000 obyvatel. Stejně jako ve zbytku Chorvatska se i v Záhřebu mluví chorvatsky a platí se tu Kunou. Do této oblíbené destinace jsou nyní k dostání letenky za pakatel za méně, než by se projelo v benzínu.

Letenky Praha - Záhřeb

Zagreb Airport

Zkratka letiště: ZAG
Letenky do Chorvatska - Záhřeb

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Záhřebu

Mezinárodní letiště Záhřebu nebo též Zračna luka Pleso, je největším letištěm na území Chorvatska. Nachází se zhruba 10 kilometrů od Záhřebu a ročně tudy projde přes 2,4 milióny cestujících. Ačkoliv se jedná o nejmodernější letiště v Chorvatsku, ve srovnání s jinými je trochu zastaralé. Prozatím funguje jen jeden terminál, druhý je ve výstavbě. Letiště bylo otevřeno v roce 1909. Nejbližším spojem do centra Záhřebu je autobus číslo 335 (2015). Do Záhřebu se teď prodávají letenky za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 HRK = 3.46
Záhřeb - místní čas: 12:39
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.81284, 15.96497
Vzdálenost z Prahy: 489 km


Do Záhřebu za turistickými zajímavostmi

V Záhřebu lze najít i památky ze 13. století jako je například věž Lotrščak, gotický kostel sv. Martina nebo kamenná brána. Mezi další velmi zajímavá místa v Záhřebu patří i Bánský dvůr, kde dnes sídlí vláda, arcibiskupský palác, náměstí Bana Jelačiče či katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Štěpána. Všechny tyto historické památky můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do Záhřebu.

Levné letenky do Záhřebu

Díky levným letenkám už není potřeba se do Chorvatska vláčet autem. Let letadlem do Záhřebu trvá něco málo přes hodinu, kterou můžete s levnými letenkami strávit v pohodlí. Letenky do chorvatského Záhřebu se nyní prodávají velmi levně, tak této příležitosti využijte a včas si letenky rezervujte.


Počasí Záhřeb

slunce

12°C

Východ slunce: 6:33

Západ: 17:43

Středa

slunce

13°C

teplota 16°C 10°C

Čtvrtek

zataženo

14°C

teplota 16°C 10°C

Pátek

zataženodeštík

13°C

teplota 15°C 9°C

Sobota

slunce

6°C

teplota 8°C 3°C

Letenka Záhřeb

Záhřeb se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Záhřeb - Chorvatsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Záhřebu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist