letadlo ico Levné letenky do Wuhan

Wu-chan (Wugan) je hlavní město provincie Chu-pej, která se nachází ve střední části Čínské lidové republiky. Město leží na soutoku řek Chan-ťiang a Jang-c´-ťiang a v jeho centru žije přes 10,6 milionu obyvatel, což z Wuhanu dělá nejlidnatější město ve střední Číně. Wuhan je známé jako „dopravní tepna devíti provincií“. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Wuhanu z Prahy seženete za výhodné ceny.

Letenky Praha - Wuhan

Tianhe Airport

Zkratka letiště: WUH
Letenky do Číny - Wuhan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Wuhanu

Mezinárodní letiště Wuhan Tianhe International Airport je hlavní letiště pro provincii Chu-pej a leží 26 kilometrů severně od Wuhanu. Jeho IATA značení je WUH a jedná se o nejrušnější letiště v centrální Číně. Název v překladu znamená „Nebeská řeka“, což odkazuje na Mléčnou dráhu. Letiště ve Wuhanu má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu, na které přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou potom odbavováni ve dvou terminálech – terminál 1 je pro mezinárodní a terminál 2 pro domácí lety. Každý rok tudy projde přes 18,9 milionu lidí, kteří pak do města jezdí autobusy, taxíky či vlastní dopravou. Od roku 2015 by mělo být otevřeno také železní spojení. Levné letenky do Wuhanu z Prahy vás teď vyjdou lacino, tak si je zabookujte ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Wuhan - místní čas: 4:07
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 30.58333, 114.26667
Vzdálenost z Prahy: 8094 km


Do Wu-chanu za turistickými cíli

Ze zajímavých míst, která ve Wu-chanu jsou, byste určitě neměli vynechat pagodu na kopci Moshan Hill, Yellow Crane Tower, která představuje stejnou věž postavenou kolem roku 223, most Wuhan Yangtze River Bridge, provinciální muzeum pro Chu-pej, dům Wuhan Custom House a zábavní park Happy Valley Wuhan. Ve Wu-chanu jsou také krásná jezera, z nichž největší je Východní jezero, krásná jsou ale také jezera Donghu, Houguan a Tangsun. Dopřejte si letos dovolenou do Číny a užijte si zdejší památky na vlastní oči. Stačí si včas objednat levné letenky do Wu-chanu, které jsou s odletem z Prahy a navíc za výhodné ceny.

Levné letenky do Wuhanu

Pokud se chcete podívat do Číny, tak nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si levné letenky do čínského města Wuhan. Levné letenky do Wuhanu jsou s odletem přímo z Prahy a objednat si je můžete klidně hned teď online, z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Wuhanu asi 12 hodin. Levné letenky do Wuhanu z Prahy jsou velmi žádané, proto pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte.


Počasí Wuhan

zataženodeštík

19°C

Východ slunce: 5:57

Západ: 18:48

Středa

zataženodeštík

17°C

teplota 18°C 15°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

19°C

teplota 22°C 17°C

Pátek

zataženo

21°C

teplota 23°C 19°C

Sobota

sluncepolojasno

18°C

teplota 21°C 16°C

Letenka Wuhan

Wuhan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Wuhan - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Wuhan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist