letadlo ico Levné letenky do Wichity

Wichita je největší město amerického státu Kansas, který leží na Středozápadě USA. Wichita je také okresním městem Sedwick County a nachází se na jihu centrální části Kansasu na řece Arkansas. Město má zhruba 380 000 obyvatel v centru, kteří tu mluví anglicky a platí americkým dolarem. V metropolitní oblasti potom najdete přes 640 000 lidí. Levné letenky do Wichity seženete nyní s odletem z Prahy a to za naprosto výhodné ceny, tak neváhejte a objednejte si je, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Wichita

Beech Factory Airport

Zkratka letiště: BEC
Letenky do USA - Wichita

Najdi nejlevnější letenku

Cessna Aircraft Field

Zkratka letiště: CEA
Letenky do USA - Wichita

Najdi nejlevnější letenku

Wichita Mid-Continent Airport

Zkratka letiště: ICT
Letenky do USA - Wichita

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Wichitě

Wichitě slouží celkem dvě letiště, přičemž větší z nich je Wichita Dwight D. Eisenhower National Airport s IATA značením ICT. Leží asi 11 kilometrů západně od centra města a je ho největší a nejrušnější letiště v Kansasu. Pojmenované je podle bývalého prezidenta USA Eisenhowera. Skládá se ze tří betonových příletových a vzletových drah, na kterých dosedají letadla přibližně s 1,5 milionem cestujících ročně. Ti jsou poté odbavováni v jedné budově terminálu. Letiště Wichita je s městem spojeno autobusovou linkou číslo 16. Další možností je si vzít taxík nebo půjčit auto. Druhé letiště, které slouží Wichitě je Colonel James Jabara Airport ležící 14 kilometrů severovýchodně od centra. Levné letenky do Wichity z Prahy teď pořídíte za výrazně nízké ceny, tak neváhejte.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.77
Wichita - místní čas: 9:44
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 37.692242, -97.33754
Vzdálenost z Prahy: 8194 km


Do Wichity za turistickými cíli

Wichita je známá jako centrum leteckého průmyslu, proto zde najdete velké muzeum letectví, které se nachází v bývalém městském letišti. Kromě toho je tu ale také historické muzeum Wichita-Sedwick County, které se nachází v původní budově radnice, stará budova soudu, monument pro vojáky a námořníky, botanická zahrada Wichita Gardens, zoologická Sedwick County či vědecké muzeum Exploration Place. Jak vidíte, ve Wichitě je toho opravdu hodně k vidění, tak si zamluvte levné letenky do Wichity z Prahy ještě dnes a leťte se tam podívat.

Levné letenky do Wichity

Leťte za poznáním za oceán, teď se prodávají levné letenky do Wichity v americkém Kansasu. Tak nepromeškejte svou jedinečnou příležitost a leťte do USA, stačí, když si objednáte včas levné letenky do Wichity a to online z pohodlí svého domova. Pro levné letenky do Wichity nikam nemusíte a navíc jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Wichity asi 16 hodin.


Počasí Wichita

slunce

21°C

Východ slunce: 6:51

Západ: 20:05

Středa

slunce

21°C

teplota 27°C 14°C

Čtvrtek

zataženodeštík

16°C

teplota 23°C 11°C

Pátek

sluncepolojasno

12°C

teplota 18°C 7°C

Sobota

zataženo

12°C

teplota 17°C 8°C

Neděle

zataženo

8°C

teplota 9°C 7°C

Letenka Wichita

Wichita se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Wichita - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Wichity.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace