letadlo ico Levné letenky do Wenzhou

Wenzhou neboli v češtině Wen-čou je velké čínské město, které se nachází na západě země na pobřeží Východočínského moře v místě, kde do něho ústí řeka Oujiang. Město Wen-čou je opravdovým historickým klenotem, neboť své jméno získalo už v 7. století, přičemž jeho kořeny sahají ještě hlouběji. Wenzhou patří do čínské provincie Če-ťiang a město samotné je domovem pro 3 miliony lidí. Na úrovni městské prefektury počet obyvatel přesahuje 9 milionů. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku země čínština a měnou je čínský jüan. Podívejte se do této zajímavé destinace ještě letos, stačí si včas zabookovat levné letenky do Wenzhou z Prahy, které jsou nyní dostupné pro každého online na internetu.

Letenky Praha - Wenzhou

Wenzhou Yongqiang Airport

Zkratka letiště: WNZ
Letenky do Číny - Wenzhou

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Wen-čou

Městu Wen-čou slouží mezinárodní letiště Wenzhou Longwan International Airport, které má IATA značení WNZ a můžete ho najít ještě i pod jeho starým názvem Wenzhou Yongqiang Airport, které bylo změněno do současné podoby v roce 2013. Letiště se od centra města nachází 24 kilometrů jihovýchodním směrem a představuje jedno z nejzaměstnanějších letišť v celé Čínské lidové republice. První civilisté sem se svými letenkami mohli letět už v roce 1990 a stejně jako tehdy i dnes tu jejich letadla přistávala na jedné betonové příletové a vzletové dráze. Wenzhou Longwan International Airport se skládá ze dvou terminálů a to domácího a zahraničního, kudy dohromady projde přes 7,3 milionů lidí každý rok. Doprava do města je z letiště zajištěna formou místních spojů, autopůjčoven a taxíků.

Wenzhou
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Wenzhou - místní čas: 2:26
Časové pásmo: Asia/Hong_Kong (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 27.988830, 120.686162
Vzdálenost z Prahy: 8716 km


Do Wenzhou za turistickými cíli

Okolí města Wenzhou je známé především pro své přírodní krásy, které zajišťují hory Yandang a Yandangshan. Obě mají mnoho svislých skalních stěn, vrcholků, horských svahů pokrytých zelenými lesy, jeskyní, vodopádů a potoků s čistou vodou. Oblíbená je také řeka Nanxi, která má celkem 36 meandrů a 72 pláží, kde si můžete užít koupání. V kraji se rovněž nachází na 900 krytých mostů, které jsou ceněnou turistickou atrakcí. Ve městě byste neměli vynechat zajímavé centrum, náboženské chrámy typické pro čínskou kulturu a starý přístav. Užijte si dovolenou v Číně a rezervujte si levné letenky do Wenzhou z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Wen-čou

Zaleťte se podívat do daleké Číny a užijte si dovolenou v této zajímavé zemi za málo peněz. Právě nyní totiž máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky do Wenzhou a to s odletem přímo z Prahy. Letenky do Wen-čou si snadno a rychle lze zabookovat online, aniž byste je museli nějak složitě hledat. Každý je tedy má doslova na dosah ruky. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě ale moc dlouho neotálejte a rezervujte si levné letenky do Wenzhou z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Wenzhou asi 10,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Wenzhou

zataženoMrholení

16°C

Východ slunce: 5:34

Západ: 18:20

Středa

zataženoMrholení

13°C

teplota 14°C 12°C

Čtvrtek

zataženo

15°C

teplota 16°C 14°C

Pátek

sluncepolojasno

18°C

teplota 20°C 17°C

Sobota

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 15°C

Letenka Wenzhou

Wenzhou se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Wenzhou - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Wenzhou.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist