letadlo ico Levné letenky do Weihai

Čínské město Wej-chaj se nachází na severovýchodě Číny u pobřeží Žlutého moře v provincii Šan-tung. Je to nejvýchodněji položená městská prefektura a zároveň velmi důležitý mořský přístav. Leží na špičce šantungského poloostrova. Weihai je domovem pro necelých 600 000 obyvatel, přičemž na úrovni prefektury tu bydlí až 2,8 milionu lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu čínština a měnou čínský jüan. Pokud se chcete do Wej-chaj podívat, tak nyní máte jedinečnou příležitost – zabookujte si levné letenky do Weihai z Prahy a ušetřete na své cestě do této destinace.

Letenky Praha - Weihai

Weihai International Airport

Zkratka letiště: WEH
Letenky do Číny - Weihai

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Weihai

Městu Weihai slouží jedno menší letiště Weihai Dashuibo Airport, které má IATA kód WEH. Nachází se v centrální části poloostrova u města Dashuibo, jehož jméno nese i ve svém názvu, což je přibližně 45 kilometrů jihovýchodně od centra Weihai. Letiště má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu, na které každý rok dosedají letadla s přibližně 1,3 miliony pasažéry na palubě. Ti jsou tu odbavováni v jedné budově terminálu, pod jejíž střechou se nachází odletová i příletová hala. Snadno se tu vyznáte, tak neváhejte a kupte si levné letenky do čínského města Wej-chaj, dokud jsou letenky za nízké ceny. Pro přepravu můžete využít městské hromadné dopravy nebo si zaplatit taxík či si vypůjčit auto.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Weihai - místní čas: 12:39
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 37.501671, 122.113609
Vzdálenost z Prahy: 7984 km


Do Wej-chaj za turistickými cíli

Ve Weihai se nachází pamětihodnosti, které by určitě neměli uniknout vaší pozornosti. Především se jedná o bránu štěstí, která je dobře patrná v podstatě odkudkoliv. Zajímavé je jistě také pobřeží a přístav, který má za sebou bohatou historii. Dříve totiž sloužil britským lodím, když ještě Weihai patřilo mezi anglické kolonie. Samozřejmostí jsou nádherné náboženské památky a městské parky, kde stojí za to se na chvíli posadit. Uvelebte se také na lavičce v Číně, stačí si zabookovat včas levné letenky do Weihai, než budou vyprodané.

Levné letenky do Weihai

Pokud vás lákají daleké země a přitom nechcete moc utratit za letenky, tak se vydejte do tajemné Číny a poznejte město Wej-chaj. Do Wej-chaj se prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Objednat je lze online z pohodlí svého obýváku. Tyto laciné letenky do Weihai z Prahy jsou k mání právě teď, proto s jejich rezervací určitě neotálejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Weihai asi 9 hodin.


Letenka Weihai

Weihai se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Weihai - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Weihai.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist