letadlo ico Levné letenky do Tyumen

Ťumeň je správní centrum stejnojmenné ruské oblasti, nacházející se na jihu Ruské federace v Uralském federálním okruhu. Jedná se o první místo, které bylo na Sibiři osídleno, a městem protéká řeka Tura. V Ťumeňu žije necelých 680 000 obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Nepromarněte svou šanci se do této destinace podívat za nízké ceny a objednejte si levné letenky do Ťumeňu z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Tyumen

Roschino Airport

Zkratka letiště: TJM
Letenky do Ruska - Tyumen

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ťumeňu

Mezinárodní letiště Roshchino International Airport se nachází 13 kilometrů západně od města Ťumeň a jeho IATA značení je TJM. Poprvé bylo letiště v Ťumeňu otevřeno v roce 1968 a po svém zničení v roce 1998 bylo v roce 2014 znovu zrekonstruováno. Nyní jsou tu dva terminály – jeden mezinárodní a jeden domácí – a letiště má dvě příletové ranveje, kdy jedna je z betonu a druhá z asfaltu. Spojení s městem je dosaženo autobusovými linkami 41 a 96 a poté autobusy 52 a 79. Také si můžete půjčit auto a jet za vlastními cíli. Je to jednoduché, stačí si objednat levné letenky do Ťumeňu z Prahy včas.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Tyumen - místní čas: 5:01
Časové pásmo: Asia/Yekaterinburg (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 57.152222, 65.527222
Vzdálenost z Prahy: 3375 km


Do Ťumeňu za turistickými cíli

Ťumeň má svou historickou část města, která se nazývá Bukharskaya Sloboda a leží na řece Tura. V ní najdete například několik budov vystavěných v klasickém dřevěném stylu. Mezi další zajímavá místa patří most Tyumen Footbridge, ortodoxní kostel bílo-modré barvy, moderní stavba městské radnice a historické sovětské budovy. Za kulturou v Ťumeňu vyrazte do divadla dramatu a komedie, vystaveném ve stylu antických chrámů, do muzea umění Fine Art nebo lékařského historického muzea. Jak vidíte, navštívit toho můžete opravdu hodně, tak neotálejte a zabookujte si levné letenky do Ťumeňu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Ťumeňu

Dopřejte si dovolenou za poznáním a užijte si Rusko tak, jak ho ještě neznáte. Je to snadné, stačí si koupit levné letenky do Ťumeňu, které jsou nyní dostupné s odletem přímo z Prahy a to za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Ťumeňu asi 7 hodin a 15 minut. Určitě této příležitosti využijte a leťte do Ruska za nízké ceny, když si koupíte levné letenky do Ťumeňu z Prahy, vyjde vás to lacino. Navíc si je lze zabookovat online.


Počasí Tyumen

zataženo

12°C

Východ slunce: 5:08

Západ: 20:03

Sobota

zataženo

9°C

teplota 12°C 7°C

Neděle

zataženo

10°C

teplota 15°C 7°C

Pondělí

sluncepolojasno

11°C

teplota 14°C 7°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 14°C 6°C

Letenka Tyumen

Tyumen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tyumen - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tyumen.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist