letadlo ico Levné letenky do Tulsy

Tulsa je druhé největší město amerického státu Oklahama, který se nachází na jihu centrální části USA. Je to hlavní město stejnojmenného kraje, leží 170 kilometrů severovýchodně od Oklahoma City a jeho centrem protéká řeka Arkansas. V centru Tulsy žije necelých 400 000 obyvatel, s metropolitní oblastí má tato destinace téměř milion. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Využijte této příležitosti a leťte se za nízké ceny podívat do Ameriky, stačí mít levné letenky do Tulsy z Prahy.

Letenky Praha - Tulsa

Richard Lloyd Jones Jr. Airport

Zkratka letiště: RVS
Letenky do USA - Tulsa

Najdi nejlevnější letenku

Tulsa International Airport

Zkratka letiště: TUL
Letenky do USA - Tulsa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tulse

Tulsa International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází 8 kilometrů severovýchodně od Tulsy a má IATA kód TUL. Toto civilně-vojenské letiště bylo otevřeno v roce 1929. Letiště v Tulse má celkem dvě betonové příletové a vzletové dráhy a také jednu asfaltovou a také dva terminály, kudy procházejí cestující z domácích i zahraničních destinací. V nich bývá každý rok odbaveno přes 2,8 milionu spokojených pasažérů. Levné letenky do Tulsy z Prahy teď seženete za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes. Doprava do města je z letiště v Tulse zajištěna formou autobusové linky číslo 203 nebo taxíky. Také si můžete na letišti v Tulse půjčit auto a jet za vlastními cíli.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Tulsa - místní čas: 5:25
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 36.15398, -95.992783
Vzdálenost z Prahy: 8254 km


Do Tulsy za turistickými cíli

V Tulse můžete na vlastní oči vidět například věž Philtower postavenou v novogotickém stylu, metodistický kostel Boston Avenue ve stylu art deco, Mid-Continent Tower, Oral Roberts University vystavěný v postmoderním funkcionalistickém stylu, ikonického Golden Driller, jezdeckou sochu ve Woodward parku a mnohé další. V Tulse se rozhodně nudit nebudete, tak si objednejte levné letenky do Tulsy z Prahy, pokud vás tato nabídka zaujala, a poznejte památky tohoto pozoruhodného města v USA.

Levné letenky do Tulsy

Lákalo by vás letět se podívat do Ameriky, ale nechcete dát tolik za drahé letenky? Tak nyní se nemusíte bát, protože když si koupíte levné letenky do Tulsy, poletíte lacino. Levné letenky do Tulsy jsou s odletem přímo z Prahy a snadno a rychle si je lze objednat online z pohodlí vašeho domova. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Tulsy 16 hodin. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Tulsy z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Tulsa

sluncepolojasno

6°C

Východ slunce: 6:53

Západ: 18:19

Sobota

slunce

15°C

teplota 23°C 9°C

Neděle

slunce

21°C

teplota 26°C 16°C

Pondělí

zataženo

21°C

teplota 26°C 18°C

Úterý

slunce

20°C

teplota 25°C 16°C

Letenka Tulsa

Tulsa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tulsa - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tulsy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace