letadlo ico Levné letenky do Toleda

Toledo je město ležící na pobřeží Erijského jezera v americkém státě Ohio asi 50 kilometrů jižně od hranice s Kanadou. Toledo je čtvrté největší město státu Ohio a zároveň je to krajské město Lucas County. Centrem města, ve kterém žije přes 280 000 obyvatel, protéká řeka Maumee. Úředním jazykem je v Toledu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Toleda z Prahy teď sežene opravdu za nízkou cenu.

Letenky Praha - Toledo v Oháju

Metcalf Field

Zkratka letiště: TDZ
Letenky do USA - Toledo v Oháju

Najdi nejlevnější letenku

Toledo Express Airport

Zkratka letiště: TOL
Letenky do USA - Toledo v Oháju

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Toledu

Vojensko-civilní letiště Toledo Express Airport leží u města Swanton asi 16 kilometrů západně od Toleda. Otevřeno bylo v roce 1955, kdy nahradilo Toledo Municipal Airport, které se nacházelo jihovýchodně od města. IATA značení letiště je TOL. Letiště Toledo má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál s osmi bránami, kterým každý rok projde necelých 150 000 cestujících. S levnými letenkami do Toleda se sem můžete podívat taky a do centra města se poté dostanete taxíkem, kyvadlovou dopravou nebo si půjčíte auto v autopůjčovně.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Toledo v Oháju - místní čas: 0:07
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 41.66394, -83.555206
Vzdálenost z Prahy: 7081 km


Do Toleda za turistickými cíli

V Toledu se vydejte po turisticky zajímavých místech, jako je například budova univerzity Toledo, která byla otevřena už na konci 19. století, baseballový stadion Fifth Third Field, most Anthony Wayne Bridge, pocházející z 30. let minulého století nebo toledské muzeum umění. Až budete z chození po památkách unavení, posaďte se do kavárny Tony Packo's Cafe, která se proslavila díky seriálu M*A*S*H, nebo se projděte po některém z městských parků jako je metropolitní park Toledo nebo místní zoo. Kupte si levné letenky do Toleda s odletem z Prahy a nebudete litovat.

Levné letenky do Toleda

Americké město Toledo je nyní snadno přístupné pro kohokoliv, protože se sem prodávají levné letenky. Letenky do Toleda jsou s odletem z Prahy a jsou k nalezení online na této stránce. S jejich rezervací byste ale určitě neměli váhat, protože akční letenky do Toleda jsou rychle pryč. Průměrná doba letu do Toleda z Prahy je přibližně 12 hodin.


Počasí Toledo v Oháju

zataženodeštík

12°C

Východ slunce: 2:23

Západ: 11:51

Pátek

zataženo

12°C

teplota 14°C 9°C

Sobota

zataženo

14°C

teplota 16°C 11°C

Neděle

slunce

15°C

teplota 18°C 12°C

Pondělí

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Letenka Toledo v Oháju

Toledo v Oháju se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Toledo v Oháju - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Toleda.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace