letadlo ico Letenky do Toga
Togo

Tožská republika zkráceně Togo je stát ležící na západě Afriky na pobřeží Guinejského zálivu. Nachází se na tzv. Zlatonosném pobřeží a jedná se o jeden z nejmenších států na kontinentu. Hlavním městem státu je přístav Lomé s 840 000 obyvateli, ležící na jihozápadě země. Celková populace Toga je přibližně 7,5 milionu obyvatel. Úředním jazykem je francouzština a měnou CFA frank. Togo leží v časovém pásmu +0 hodin. Levné letenky do Toga jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak nepromarněte svou příležitost.

Aktuální kurz: 100 XOF = 3.89


Letiště Togo

Podnebí v Togu

Klima v Togu je tropického charakteru se stálou teplotou pohybující se mezi 27,5°C až 30°C. Na jihu země se během roku střídají dvě období dešťů a to od dubna do července a poté od září do listopadu. I ve zbývajících měsících roku je ale klima horké a vlhké. Nejchladněji je v Togu od listopadu do března, kdy tu foukají chladnější větry. Objednejte si levné letenky do Toga z Prahy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Do Toga za turistickými cíli

Za nádhernou přírodou státu Togo se určitě vypravte do národních parků jako je Fazao Mafakassa, Fosse aux Lions, Kéran nebo Abdoulaye Faunal Reserve. Hezká místa najdete také u jezera Togo, kde se můžete i vykoupat. Za památkami a kulturou vyrazte do větších měst. V hlavním městě Lomé najdete třeba národní muzeum Toga v kongresovém paláci, katedrálu Lomé a trh s voodoo, ve městě Sokodé zase stojí mešita, Kara má velký místní trh a u města Kpalimé jsou vodopády. Na pobřeží Toga se navíc můžete vykoupat v oceánu a odpočinout si na písečných plážích. Dopřejte si luxusní dovolenou v Africe s levnými letenkami do Toga z Prahy a poznejte tuto destinaci.

Do Toga za přírodou

Savana převažuje na severu Toga, zatímco střed země je kopcovitý. Mezi typické zástupce Toga patří strom dračinec, nízké porosty savan, jasmín a rostliny z čeledi Toješťovitých. Ze zvířat je to potom slon africký, poto, kočkodan, šimpanz, africký leopard, západoafrický lev, karakal, hyena skvrnitá, topi, gazela, hroch, voduška a další. Zažijte safari na vlastní kůži, stačí si koupit levné letenky do Toga z Prahy.

Levné letenky do Togy

Chcete se podívat do Afriky, ale obáváte se vysokých cen letenek? Tak teď už nemusíte, protože právě nyní můžete snadno a rychle objednávat levné letenky do Togy. Letenky do Toga jsou s odletem z Prahy a za opravdu výhodné ceny, tak neváhejte. Průměrná doba letu z Prahy do Toga je 10 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Zabookujte si své levné letenky do Toga z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Togo

Togo je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Toga čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist