letadlo ico Levné letenky do Chennai

Čennaí je hlavní město indického státu Tamilnádu, který se nachází na jihovýchodě země na pobřeží Lakadivského moře. Město najdete ve stejnojmenném distriktu na pobřeží Bengálského zálivu, v místě, kde ústí řeky Cooum River a Adyar River. Až do roku 1996 se město jmenovalo Madrás. I s metropolitní oblastí je Čennaí domovem pro 9 milionů obyvatel. Úředními jazyky jsou tu angličtina a hindština, měnou je indická rupie. Levné letenky do Čennaí z Prahy si můžete objednat online z pohodlí domova.

Letenky Praha - Chennai

Chennai International Airport

Zkratka letiště: MAA
Letenky do Indie - Chennai

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Čennaí

Mezinárodní letiště Chennai International Airport je čtvrté nejzaměstnanější v celé Indii pro osobní přepravu, přičemž se nachází 15 kilometrů jihozápadně od centra Čennaí. Otevřeno bylo už v roce 1954 a jeho IATA značení je MAA. Skládá se celkem ze dvou asfaltových příletových a vzletových drah, na kterých dosedají letadla s cestujícími z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou na letišti Čennaí obsluhováni v celkem třech terminálech. Každý rok jich je tu odbaveno přes 14,7 milionu. Doprava do města je z letiště Čennaí zajištěna formou spousty autobusových linek, železničního spojení, taxíků a půjčoven aut. Rezervujte si levné letenky do Čennaí z Prahy, jsou za akční ceny.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Chennai - místní čas: 8:19
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 13.08784, 80.278473
Vzdálenost z Prahy: 7181 km


Do Čennaí za turistickými cíli

V Čennaí se nachází opravdu mnoho zajímavostí. Mezi klasické turistické cíle patří například nejvyšší soud Madras High Court, budova postavená na konci 19. století, novogotická bazilika svatého Tomáše, chrám Kapaleeshwarar, populární monument Valluvar Kottam, pevnost svatého Jiří, vystavěná v 17. století, centrální vlakové nádraží Čennaí, vládní budova Ripon Buildings a železnice Southern Railway Headquarters. Z muzeí stojí za to vidět národní galerii umění a vládní muzeum, z přírodních potom botanickou zahradu Semmozhi Poonga. Leťte do této destinace za nízké ceny, stačí si objednat včas levné letenky do Čennaí z Prahy.

Levné letenky do Čennaí

Exotická Indie už na vás čeká, cesta do této destinace vás vyjde opravdu lacino. Právě teď se totiž prodávají levné letenky do Čennaí, které jsou s odletem z Prahy, ta naprosto výhodné ceny. Akční letenky do Čennaí z Prahy si objednáte hravě z domova, aniž byste pro ně někam museli. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak ale moc dlouho neotálejte, protože levné letenky do Čennaí z Prahy jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Čennaí 12 hodin a 45 minut.


Letenka Chennai

Chennai se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chennai - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chennai .

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist