letadlo ico Levné letenky do Tampy

Tampa je město ležící na západě Floridy na pobřeží Mexického zálivu. Je to třetí největší město státu. V centru Tampy žije přibližně 350 000 obyvatel, v rozsáhlé metropolitní oblasti je to potom 2,8 milionu. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Tampě je někdy přezdíváno „Město doutníků“. A pokud jeden takový chcete ochutnat i vy, zakupte si levné letenky do této destinace.

Letenky Praha - Tampa

Peter O. Knight Airport

Zkratka letiště: TPF
Letenky do USA - Tampa

Najdi nejlevnější letenku

Tampa International Airport

Zkratka letiště: TPA
Letenky do USA - Tampa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tampě

Mezinárodní letiště Tampa International Airport, kam se prodávají levné letenky s odletem z Prahy, se nachází zhruba 10 kilometrů západně od centra města. Letiště v Tampě má označení TPA a bylo otevřeno pro mezinárodní lety v roce 1950. Letiště v Tampě má tři vzletové dráhy a terminálem tu ročně projde 16,7 milionu cestujících. Doprava z letiště Tampa International Airport do centra města je zajištěna autobusem číslo 30, popřípadě taxíky.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Tampa - místní čas: 9:09
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 27.947519, -82.458427
Vzdálenost z Prahy: 8122 km


Do Tampy za turistickými cíli

Nejhezčí výjevy vás bezesporu čekají v Downtownu Tampy, což je centrální obchodní čtvrť. Tampa toho ale může nabídnout víc, jako je například Amalie Arena, domovský stadion pro známé hokejové družstvo Tampa Bay Lightning a fotbalové družstvo Tampa Bay Storm, Ybor City, historická čtvrť, kde se vyráběly jedny z nejlepších doutníků, nebo stadion Raymonda Jamese. Přijeďte do Tampy kdykoliv jen chcete, s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Tampy

Jeďte na dovolenou na Floridu! Do zdejšího města Tampa se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Nepromarněte svou příležitost a rezervujte si levné letenky z Prahy do Tampy hned teď. Letenky na 12,5 hodinový let do Tampy se prodávají rychle, tak si je zabookujte včas.


Počasí Tampa

zataženo

24°C

Východ slunce: 6:49

Západ: 18:32

Středa

zataženodeštík

23°C

teplota 26°C 20°C

Čtvrtek

slunce

23°C

teplota 27°C 18°C

Pátek

zataženo

24°C

teplota 29°C 19°C

Sobota

zataženo

25°C

teplota 29°C 21°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

22°C

teplota 23°C 21°C

Letenka Tampa

Tampa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tampa - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tampy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace