letadlo ico Levné letenky do Tallahassee

Tallahassee je hlavním městem Floridy, amerického státu ležícího na jihovýchodě země, a také krajské město pro okres Leon County. Jedná se o největší město v regionu severozápadní Floridy a v překladu by název měl znamenat „Staré město“. Tallahassee má celkem přes 180 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom až 375 000 lidí. Úřední jazyk tu nemají, ale nejvíc se mluví angličtinou. Měnou je americký dolar. Levné letenky do Tallahassee teď pořídíte s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Letenky Praha - Tallahassee

Tallahassee Regional Airport

Zkratka letiště: TLH
Letenky do USA - Tallahassee

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tallahassee

Tallahassee International Airport je název pro mezinárodní letiště sloužící Tallahassee, které má IATA značení TLH. Leží přibližně 8 kilometrů jihozápadně od centra a patří mezi nejvytíženější letiště na Floridě. Letiště Tallahassee bylo otevřeno už v roce 1929 a dnes je tvořeno dvěma asfaltovými příletovými a vzletovými dráhami. Pasažéři z domácích i zahraničních destinací jsou obsluhováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 700 000. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Tallahassee z Prahy. Do města se pak z letiště v Tallahassee dostanete autobusem, taxíkem nebo můžete vyrazit po vlastní ose, když si zaplatíte auto.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Tallahassee - místní čas: 18:39
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 30.438259, -84.280731
Vzdálenost z Prahy: 8034 km


Do Tallahassee za turistickými cíli

Nejdůležitější památkou v Tallahassee je určitě státní kapitol státu Florida, který byl postaven v roce 1845 v novorenesanční podobě. Dále je to budova Nejvyššího floridského soudu, tzv. Národní lidový dům Floridy či jinak sídlo floridského guvernéra, muzeum historie Floridy a zdejší umělecká galerie. Za přírodou a parkem zamiřte k jezeru Ella s fontánami, floridskému státnímu parku a botanické zahradě v jednom Alfred B. Maclay Gardens nebo Cascades parku. Pokud vás tento seznam míst zaujal, leťte se na ně podívat, stačí si pořídit levné letenky do Tallahassee s odletem z Prahy, které jsou za akční ceny.

Levné letenky do Tallahassee

Dopřejte si dovolenou v prosluněné Floridě, teď na této cestě do USA ušetříte. Stačí si pořídit levné letenky do Tallahassee, které jsou s odletem z Prahy a pak už jenom vydržet zhruba 12 hodin trvající let. Akční letenky do Tallahassee z Prahy jsou velmi rychle vyprodané, proto pokud vás tato nabídka zaujala, moc dlouho neotálejte a zabookujte si je. Levné letenky do Tallahassee z Prahy si lze rezervovat i online.


Počasí Tallahassee

slunce

11°C

Východ slunce: 7:20

Západ: 17:36

Pátek

zataženo

14°C

teplota 18°C 8°C

Sobota

zataženo

20°C

teplota 24°C 14°C

Neděle

zataženoMrholení

19°C

teplota 22°C 16°C

Pondělí

zataženo

10°C

teplota 15°C 5°C

Letenka Tallahassee

Tallahassee se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tallahassee - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tallahassee.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace