letadlo ico Letenky do Svazijska
Swaziland

Svazijské království je stát ležící na jihovýchodě Afriky asi 270 kilometrů východně od Johannesburgu a 75 kilometrů západně od pobřeží Indického oceánu. Země je jednou z posledních absolutních monarchií a zároveň je to jeden z nejmenších států v Africe. Jeho hlavním městem je administrativně Mbabane se 100 000 obyvateli, král ale sídlí v Lobambě. Celková populace státu je 1,1 milionu obyvatel. Úředním jazykem je ve Svazijsku angličtina a siswati, měnou je svazijský lilangeni. Leží v časovém pásmu +2 hodiny. Levné letenky do Svazijska jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 SZL = 1.52


Letiště Svazijsko

Podnebí ve Svazijsku

Klima ve Svazijsku je mírné kontinentální se střídajícími se čtyřmi ročními obdobími, která jsou opačně k těm na severní polokouli. Jaro s průměrnou teplotou 18°C je tedy od září do října, léto s 20°C od listopadu do března, podzim se 17°C od dubna do května a zima od června do srpna s průměrnou teplotou 13°C. Nejvíce prší v letních měsících, kdy tu spadne většina z 1 500 mm deště. Levné letenky do Svazijska jsou za akční ceny.

Do Svazijska za turistickými cíli

Přírodu Svazijska a pohled na divoká zvířata si můžete užít v národním parku Hlane Royal, Malolotja či Milwane Wildlife Sanctuary, ve kterých lze i tábořit. Mezi nejdůležitější cíle turistů ale patří města Lobamba a Mbabane, ve kterých je k vidění národní muzeum Svazijska s mnoha africkými artefakty a pozůstatky z koloniálních dob, stadion Somhlolo, centrum umění a řemesel Malkern Valley, pamětní park krále Sobhuza II., svazijskou univerzitu a galerii Indinglizi. I další města Svazijska ale stojí za to vidět. Dopřejte si dovolenou v Africe a kupte si levné letenky do Svazijska z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Do Svazijska za přírodou

Svazijsko se z většiny skládá ze savany, proto tu můžete na vlastní kůži zažít safari. Stačí si tedy koupit levné letenky do Svazijska z Prahy, abyste se mohli podívat například na slona afrického, paviány a další opice, gepardy, karakaly, servaly, leopardy, hrochy, žirafy, pakoně, vodušky, buvoly či bahnivce horské.

Levné letenky do Svazijska

Podívejte se do této africké destinace a ušetřete na cestování. Stačí si koupit levné letenky do Svazijska, které jsou nyní s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. Jejich zabookování zvládne každý z pohodlí svého domova. Akční letenky do Svazijska z Prahy jsou teď za velmi výhodné ceny, tak neváhejte, ať nepromeškáte příležitost. Průměrná doba letu je z Prahy do Svazijska 13,5 hodiny.

Svazijsko

Svazijsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Svazijska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist