letadlo ico Levné letenky do Split

Split je druhé největší město Chorvatska a správní středisko regionu Dalmácie a Splitsko-dalmatské župy, který se nachází na jihu země. Město leží na pobřeží Jaderského moře, přičemž se jedná o jedno z nejstarších měst v okolí. Centrum Splitu, které se nachází na poloostrově, je domovem pro necelých 180 000 obyvatel, s metropolitní oblastí tu žije zhruba 350 000 lidí. Úředním jazykem je tu chorvatština a měnou kuna. Rezervujte si levné letenky do Splitu z Prahy a stravte dovolenou u moře.

Letenky Praha - Split

Split Airport

Zkratka letiště: SPU
Letenky do Chorvatska - Split

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Split


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve Splitu

Split Airport, známé také jako Resnik Airport, je mezinárodní letiště nacházející se 24 kilometrů severozápadním směrem přes zátoku Kaštela. Toto letiště ve Splitu bylo otevřeno už v roce 1931 a jeho IATA značení je SPU. V roce 2015 zde bylo odbaveno 1,95 milionu pasažérů, což toto letiště zařadilo na druhé místo nejvytíženějších letišť v Chorvatsku. Letiště ve Splitu má jednu asfaltovou ranvej a terminál, kde jsou obsluhováni jak domácí tak zahraniční cestující. Doprava do města je z letiště ve Splitu možná autobusy, taxíky nebo půjčenými auty. Levné letenky do Splitu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neotálejte.

Měna Chorvatska: Chorvatská kuna
Kurz se nepodařilo dohledat.
Split - místní čas: 4:52
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.508911, 16.43915
Vzdálenost z Prahy: 747 km


Do Splitu za turistickými cíli

Nejvýznamnější památkou Splitu je bezesporu palác římského císaře Diokleciána, který tu byl vystavěn ve 4. století. Dnes je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO a je v celkem zachovalém stavu. Dále tu stojí katedrála svatého Domnia, postavená v románském stylu, socha biskupa Gregoryho z Ninu v Giardinském parku, chorvatské národní divadlo, muzeum chorvatských archeologických monumentů, prokurátorské budovy ve francouzském empíru a zoologická zahrada. Zajděte si také zaplavat do Jaderského moře, které je ve Splitu přístupné z písečných pláží. Levné letenky do Splitu jsou za akční ceny a navíc s odletem z Prahy, tak si je rezervujte a dopřejte si tu pravou dovolenou v Chorvatsku.

Levné letenky do Splitu

Dovolená u moře už nemusí být nesplnitelný sen, ale váš letní výlet za nízké ceny. Levné letenky do Splitu v Chorvatsku jsou s odletem z Prahy a to za akční ceny. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Splitu z Prahy, dokud vás to vyjde lacino a ušetřete na cestování. Lze to udělat snadno, levné letenky do Splitu si můžete objednat i online. Průměrná doba letu je z Prahy do Splitu 3 hodiny.


Počasí Split

slunce

8°C

Východ slunce: 7:22

Západ: 16:47

Čtvrtek

zataženo

8°C

teplota 9°C 6°C

Pátek

sluncepolojasno

4°C

teplota 7°C 1°C

Sobota

sluncepolojasno

5°C

teplota 7°C 2°C

Neděle

slunce

5°C

teplota 7°C 1°C

Letenka Split

Split se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Split - Chorvatsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Split.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace