letadlo ico Levné letenky do Sioux Falls

Sioux Falls je nejlidnatější město amerického státu Jižní Dakota, který se nachází na severu střední části USA, a zároveň je to krajské sídlo okresu Minnehaha County. Město leží na jihovýchodě státu, asi 15 kilometrů východně od Iowy a 20 kilometrů východně od Minnesoty. Centrem Sioux Falls, kde žije přibližně 154 000 obyvatel, protéká řeka Big Sioux River. V metropolitní oblasti potom žije přes 250 000 lidí. Mluví se tu nejvíce anglicky a měnou je americký dolar. Kupte si levné letenky do Sioux Falls z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Sioux Falls

Sioux Falls Regional Airport (Joe Foss Field)

Zkratka letiště: FSD
Letenky do USA - Sioux Falls

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Sioux Falls

Sioux Falls Regional Airport je název pro místní letiště, které je známé také jako Joe Foss Field, a které leží zhruba 6 kilometrů severozápadně od centra Sioux Falls. Toto letiště bylo otevřeno už v roce 1937 a jeho IATA značení je FSD. Když si koupíte levné letenky do Sioux Falls z Prahy, tak tu přistanete na jedné ze tří betonových ranvejí a budete odbaveni v jednom společném terminálu. Každoročně letiště v Sioux Falls obslouží kolem 400 000 spokojených cestujících. Doprava do města je z letiště Sioux Falls zajištěna formou autobusových linek, taxíků nebo si můžete snadno půjčit auto na letišti a vyrazit za vlastními cíli.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Sioux Falls - místní čas: 5:00
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 43.549969, -96.700333
Vzdálenost z Prahy: 7655 km


Do Sioux Falls za turistickými cíli

V Sioux Falls je mnoho míst, která byste během své návštěvy této destinace měli rozhodně vidět. Patří mezi ně katedrála svatého Josefa se dvěma věžemi, zdejší radnice, replika Michelangelovy sochy Mojžíše v kampusu univerzity Augustana či Michelangelův David stojící ve Fawick parku. Zde se zároveň můžete pokochat přírodou. Kdyby vám to nestačilo, podívejte se na menší vodopády na řece Big Sioux River nebo jděte do místní zoologické zahrady. V Sioux Falls se najde pro každého něco, při své dovolené se tu nudit nebudete. Levné letenky do Sioux Falls z Prahy jsou za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost a objednejte si je co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Sioux Falls

Udělejte si dovolenou v Americe a poznejte Jižní Dakotu. Právě nyní se sem prodávají velmi levné letenky do Sioux Falls, které jsou navíc s odletem z Prahy. Tyto levné letenky do Sioux Falls z Prahy si klidně hned teď můžete objednat online z pohodlí svého domova. Určitě s tím ale moc dlouho neotálejte, protože levné letenky do Sioux Falls z Prahy jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Sioux Falls asi 13 hodin.


Počasí Sioux Falls

sluncepolojasno

24°C

Východ slunce: 5:45

Západ: 21:10

Pondělí

zataženoMrholení

18°C

teplota 21°C 16°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 28°C 23°C

Středa

zataženo

17°C

teplota 20°C 13°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

17°C

teplota 19°C 15°C

Letenka Sioux Falls

Sioux Falls se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sioux Falls - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sioux Falls.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace