letadlo ico Levné letenky do Schenzhenu

Shenzhen nebo také Šen-Čen leží na jihu Čínské lidové republiky u ústí Perlové řeky do Jihočínského moře nedaleko města Hong Kong.  Jedná se o jedno z největších měst v Číně – má kolem 10 milionů obyvatel – a hlavní město oblasti Guangdong. Úředním jazykem je zde jako ve zbytku státu čínština a měnou čínský jüan. A právě nyní se do tohoto rychle se rozvíjejícího města dají sehnat opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Shenzhen

Shenzhen - Baoan International Airport

Zkratka letiště: SZX
Letenky do Číny - Shenzhen

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Shenzhenu

Mezinárodní letiště Shenzhen Bao'an International Airport s označením SZX se nachází 35 kilometrů od centra města Shenzhen. Nedávno zde byla dostavena druhá vzletová dráha a nový terminál ke třem stávajícím je ještě ve výstavbě. Přesto tu každý rok projde přes 36,27 milionu pasažérů. Terminály mají moderní podobu a už jenom návštěva tohoto letiště s levnými letenkami je zážitek. Do města se lze přepravit taxíky, autobusy nebo Metro vlaky ze stanice nedaleko terminálu C.

Shenzhen
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.35
Shenzhen - místní čas: 3:42
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 22.547080, 114.055222
Vzdálenost z Prahy: 8758 km


Do města Shenzhen za turistickými cíli

Ve městě se nachází mnoho míst, kde se připomíná tradiční kultura. Jedná se například o Čínskou folklórní vesnici, což je zábavní park, ve kterém je poukázáno na klasickou místní kulturu, umění, historii a životní styl. Další turistickou atrakcí, je zábavní park Okno světa, ve kterém se na malé ploše nachází světově známé věci jako je Eiffelova věž, pyramidy nebo Taj Mahal. Dále je možné navštívit velký safari park, vojenský park Minsk World nebo spousta veřejných parků. Lákadlem je i ulice Chung Ying, jejíž jedna polovina patří Hong Kongu a druhá Číně. Mimo to je ve městě mnoho mrakodrapů, které můžete vidět na vlastní oči, když si zakoupíte levné letenky do města Shenzhen.

Levné letenky do města Shenzhen

Leťte se podívat do Číny – s levnými letenkami na to máte. Do čínského města Shenzhen se právě teď prodávají velmi levné letenky a to s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Shenzenu je 13 hodin, které můžete s letenkami za nízké ceny strávit v pohodlí. Zarezervujte si levné letenky do Shenzhenu z Prahy dokud ještě jsou.


Počasí Shenzhen

sluncepolojasno

21°C

Východ slunce: 6:46

Západ: 18:26

Pondělí

slunce

23°C

teplota 25°C 22°C

Úterý

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 18°C

Středa

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 19°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

23°C

teplota 24°C 21°C

Pátek

sluncepolojasno

24°C

teplota 25°C 23°C

Letenka Shenzhen

Shenzhen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Shenzhen - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Schenzhenu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist