letadlo ico Levné letenky z Prahy na Shenzhen - Baoan International Airport
v Shenzhen - Čína

Shenzhen Bao'an International Airport je mezinárodní letiště nacházející se nedaleko vesnic Huangtian a Fuyong přibližně 32 kilometrů severozápadně od Šen-čenu. Je jedním ze tří největších letištních uzlů sloužících městům v deltě Perlové řeky v jižní Číně. První letenky si pasažéři mohli zakoupit v roce 1991 a i ty jistě nesly IATA označení SZX. Mezinárodní letiště Šen-čenu má dvě betonové příletové a vzletové dráhy a jednu budovu terminálu. Ta je rozdělena na prostory sloužící ke kontrole, které jsou značené písmeny A až H. Vy budete jistě se svými letenkami odbaveni v prostoru D nebo E, které slouží mezinárodním cestujícím. Každoročně je tu takto obslouženo necelých 40 milionů pasažérů, tak buďte jedním z nich a rezervujte si své levné letenky na letiště Shenzhen Bao'an International Airport v Šen-čenu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Shenzhen - Baoan International Airport - SZX

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Shenzhen
Zkratka letiště Shenzhen - Baoan International Airport v Shenzhen - China je: SZX

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SZX
Jednosměrná letenka

SZX -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Shenzhen Bao'an

Nejsnadněji se z letiště Shenzhen Bao'an International Airport dostanete do centra Šen-čenu pravidelnými autobusovými a minibusovými linkami. Další možností je vzít si taxi nebo počkat na kyvadlovou dopravu, která vás odveze na stanici metra. Pokud se vám ale nechce čekat nebo máte jiné plány, tak si pronajměte auto na letišti a vyrazte po vlastní ose. Poznat takovou exotickou destinaci jako je Čína je nyní snadné, když si můžete online rezervovat levné letenky na Shenzhen Bao'an International Airport v Šen-čenu z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Shenzhen - místní čas: 3:33
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 22.63926, 113.81066


Levné letenky na letiště Shenzhen Bao'an v Číně

Zaleťte si na dovolenou do Číny a poznejte zdejší památky a kulturu za nízké ceny. Právě teď totiž máte jedinečnou příležitost si zabookovat levné letenky na mezinárodní letiště Šen-čenu a to s odletem z Prahy. Tyto akční letenky na Shenzhen Bao'an International Airport z Prahy si můžete hned teď rezervovat online z pohodlí domova za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Shenzhen Bao'an zhruba 13 hodin.


Počasí Shenzhen

slunce

26°C

Východ slunce: 6:05

Západ: 18:42

Středa

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 22°C

Čtvrtek

zataženo

25°C

teplota 27°C 24°C

Pátek

zataženo

25°C

teplota 27°C 23°C

Sobota

sluncepolojasno

25°C

teplota 27°C 22°C

Levná letenka z Prahy na Shenzhen - Baoan International Airport
Shenzhen - Čína

Letiště Shenzhen - Baoan International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Shenzhen - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Shenzhen - Baoan International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist