letadlo ico Levné letenky z Prahy na Sharm el-Sheikh International Airport
v Sharm El Sheik - Egypt

Sharm el-Sheikh International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v Egyptě, přibližně kilometr severozápadně od centra Šarm aš-Šajchu. Jedná se o třetí nejzaměstnanější letiště pro osobní přepravu v zemi, neboť tu každý rok projde přes 8,6 milionu spokojených cestujících. Dříve se jmenovalo Ophira International Airport, přičemž otevřeno bylo už v roce 1968. Jeho IATA značení SSH najdete napsané i na své letence. Letadla tu přistávají na dvou příletových a vzletových ranvejích z asfaltu a pasažéři jsou tu odbavováni ve dvou terminálech značených čísly 1 a 2. V budoucnosti bude vybudován také terminál číslo 3. Nepromarněte svou příležitost a vydejte se do Egypta, stačí si rezervovat levné letenky na letiště Sharm el-Sheikh International Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Sharm el-Sheikh International Airport - SSH

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Egypta - Sharm El Sheik
Zkratka letiště Sharm el-Sheikh International Airport v Sharm El Sheik - Egypt je: SSH

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SSH
Jednosměrná letenka

SSH -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Šarm aš-Šajchu z letiště

Letiště Sharm el-Sheikh je s městem spojeno autobusovými linkami, jejichž zastávku najdete venku před terminálem. Vydat se ale můžete také svou cestou, když si na letišti pronajmete auto. Rovněž vás mohou v pohodlí a bez čekání odvézt taxikáři, kam si jen budete přát. Dovolená u moře v Egyptě už nemusí být jenom sen, když si rezervujete levné letenky na letiště Šarm aš-Šajch z Prahy, bude to skutečnost.

Aktuální kurz: 1 EGP = 1.48
Sharm El Sheik - místní čas: 14:41
Časové pásmo: Africa/Cairo (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 27.97729, 34.39495


Levné letenky na letiště Sharm el-Sheikh v Egyptě

Zaleťte si na dovolenou do Egypta a užijte si relaxaci a koupání v teplém moři. Právě nyní vás taková cesta vyjde lacino, neboť jsou vám plně k dispozici levné letenky na letiště Sharm el-Sheikh a to dokonce s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Šarm aš-Šajch něco kolem 4,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak rozhodně neotálejte a levné letenky na letiště Šarm aš-Šajch z Prahy si rezervujte ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat snadno a rychle online, stačí párkrát kliknout a levné letenky na Sharm el-Sheikh International Airport z Prahy jsou vaše. Zkontrolujte si raději bezpečnostní situaci na místě.


Levná letenka z Prahy na Sharm el-Sheikh International Airport
Sharm El Sheik - Egypt

Letiště Sharm el-Sheikh International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Sharm El Sheik - Egypt, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Sharm el-Sheikh International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist