letadlo ico Letenky do San Marina
Republic of San Marino

San Marino je druhý nejmenší evropský stát a pátý nejmenší na světě. Nachází se ve vnitrozemí, zcela obklopen Itálií asi 10 kilometrů západně od východního pobřeží v severní Itálii. San Marino je jeden z nejbohatších států. Celkem má přibližně 32 500 obyvatel, z nichž 4 000 lidí žijí v hlavním městě San Marinu. Úředním jazykem státu je italština a měnou je euro. San Marino leží v časovém pásmu +1 hodina. Levné letenky do San Marina z Prahy pořídíte teď za akční ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.8


Letiště San Marino

Podnebí v San Marinu

Klima v San Marinu je kontinentální, s teplými léty a chladnými zimami. Letní teploty se v průměru pohybují kolem 30°C a zimní kolem 4°C. Během roku v San Marinu naprší přibližně 608 mm deště. Levné letenky do San Marina teď pořídíte s odletem z Prahy.

Do San Marina za turistickými cíli

Nejvíce turisticky oblíbených míst najdete v hlavním městě San Marino. Zde stojí bazilika di San Marino, klášter svaté Kláry, tři věže San Marino, náměstí Pubblico a Piazza Garibaldi. V největším městě státu Dogana se nachází významné divadlo a město Borgo Maggiore nabízí náměstí Piazza Grance a jediný heliport ve státu. Levné letenky do San Marina jsou s odletem z Prahy a právě nyní jsou za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do San Marina

Udělejte si výlet do San Marina za nízké ceny, protože právě teď si lze koupit levné letenky do této destinace. Levné letenky do San Marina jsou s odletem z Prahy a můžete si je snadno objednat online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do San Marina asi 2 hodiny. Levné letenky do San Marina z Prahy jsou velmi žádané, tak si je objednejte co možná nejdříve.

San Marino

San Marino je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do San Marina čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist