letadlo ico Levné letenky do Rimini

Rimini v Itálii je oblíbeným turistickým cílem pro milovníky pláží, historie i nočního života. Město leží na italském pobřeží Adriatiku a je známé svými krásnými plážemi a starobylými památkami. 

Letenky Praha - Rimini

Federico Fellini International Airport

Zkratka letiště: RMI
Letenky do Itálie - Rimini

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rimini

Letiště Federico Fellini International Airport (RMI) se nachází jen 5 km od centra města Rimini. Je to malé mezinárodní letiště s několika linkami do Itálie, Nizozemska, Belgie, Francie a Velké Británie. Z letiště se dostanete do centra města autobusem číslo 9 nebo taxíkem.

Rimini
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.36
Rimini - místní čas: 19:07
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.063332, 12.58083
Vzdálenost z Prahy: 684 km


Turistické cíle v italském Rimini

Město nabízí starobylé památky jako Arco di Augusto nebo Tempio Malatestiano, krásné pláže jako Plage della Marina Centro nebo Plage della Marina Rivabella a bohatý noční život s restauracemi, bary a diskotékami. Levné letenky z Prahy do Rimini v Itálii jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou ve sluncem prohřátém písku poblíž krásných památek v příjemném městě plném zajímavosti!

Letenky do Rimini

Vydejte se na dovolenou do Rimini v Itálii a užijte si krásné pláže, historické památky a bohatý noční život. Letenky do Rimini nyní pořídíte za velmi příjemné ceny. 


Počasí Rimini

sluncepolojasno

31°C

Východ slunce: 5:42

Západ: 20:48

Čtvrtek

sluncepolojasno

31°C

teplota 33°C 29°C

Pátek

slunce

32°C

teplota 34°C 30°C

Sobota

sluncedeštík

31°C

teplota 33°C 29°C

Neděle

sluncepolojasno

34°C

teplota 36°C 32°C

Letenka Rimini

Rimini se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rimini - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rimini.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace