letadlo ico Levné letenky do Rigy

Riga je hlavní město státu Lotyšsko, který patří mezi tři Pobaltské republiky. Riga se nachází u Rižského zálivu při ústí řeky Daugavy do Baltského moře. S 640 000 obyvateli se jedná o největší město celého Pobaltí. Riga byla vytvořena už v roce 1201 a mnoho z její historie se dodnes dochovalo. Úředním jazykem v Rize je lotyština a měnou euro. Podívejte se do tohoto krásného města s levnými letenkami s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Riga

Riga International Airport

Zkratka letiště: RIX
Letenky do Lotyšska - Riga

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rize

Mezinárodní letiště Riga International Airport se nachází v obci Mārupe asi 6 kilometrů západně od centra Rigy. Jedná se o největší letiště v celém Pobaltí s přímými lety do více než 80 destinací ve 30 různých zemích světa. Letiště bylo založeno v roce 1974 a jeho kód je RIX. Riga International Airport má jednu asfaltovou vzletovou a příletovou dráhu a tři terminály. Terminály A a C slouží pro neschengenské lety a Terminál B pro schengenské lety. Každý rok je tu odbaveno na 4,8 milionu cestujících. Po příletu s levnými letenkami do Rigy se do města dostanete autobusovou linkou číslo 22, další spoje jezdí i do okolních měst. Jet lze i taxíky nebo si zapůjčit na letišti auto.

Riga
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Riga - místní čas: 5:23
Časové pásmo: Europe/Riga (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 56.950001, 24.1
Vzdálenost z Prahy: 994 km


Do Rigy za turistickými cíli

Historické centrum Rigy je chráněnou památkou UNESCO. Podívat se tu můžete na překrásné secesní domy či budovy v „národním“ rhondokubistickém stylu, sochu spisovatele Puškina, budovu národního divadla, tři domy výstižně nazvané Tři bratři, kteří pocházejí z různých dob a jsou zástupci různých architektonických stylů, městské opevnění, velkou gildu, kostel svatého Petra, který byl až do druhé světové války nejvyšší budovou v Evropě, kostel svatého Jana nebo dům Černohlavců. V Rize je toho opravdu hodně k vidění, tak neváhejte a objednejte si svoje levné letenky do Rigy ještě dnes.

Levné letenky do Rigy

Hlavní město Lotyšska je nyní přístupné naprosto pro kohokoliv a to díky Levným letenkám do Rigy. Letenky do Rigy si lze předem objednat na internetu a to bez zbytečných starostí. Levné letenky se prodávají s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu do Rigy z Prahy je 2 hodiny a 5 minut. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Rigy ještě dnes.


Počasí Riga

sluncepolojasno

20°C

Východ slunce: 4:29

Západ: 22:21

Pátek

slunce

20°C

teplota 24°C 16°C

Sobota

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Neděle

zataženodeštík

15°C

teplota 16°C 14°C

Pondělí

slunce

18°C

teplota 21°C 16°C

Letenka Riga

Riga se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Riga - Lotyšsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rigy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace