letadlo ico Letenky do Lotyšska
Latvia

Lotyšsko či oficiálně Lotyšská republika je jednou z Pobaltských republik, nacházejících se na severu Evropy na pobřeží Baltského moře. Hlavním městem je Riga s 640 000 obyvateli, která byla v roce 2014 zvolená Evropským hlavním městem kultury. Celkem má Lotyšsko 1,9 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu lotyština a měnou euro. Lotyšsko se nachází v časovém pásmu +2 hodiny. Levné letenky do Lotyšska z Prahy nyní pořídíte za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89


Letiště Lotyšsko

Podnebí v Lotyšsku

Lotyšské leží v mírném pásu a to v jeho severnější oblasti, zároveň má na klima vliv vzdálenost od Baltského moře. Průměrné teploty v zimních měsících se pohybují kolem -6°C a v teplém a mírném létě kolem 19°C. Ročně v Lotyšsku naprší průměrně 350 mm srážek. Levné letenky do Lotyšska z Prahy si kupujte na léto, kdy tu skoro každý den svítí slunce.

Do Lotyšska za turistickými cíli

V Lotyšsku se nachází mnoho zajímavých, která byste měli navštívit. Za zdejší nádhernou přírodou se například můžete vypravit do národního parku Gauja, v jehož blízkosti najdete také město Sigulda s hradem, národní parku Ķemeri nebo do národní parku Slītere. Za návštěvu stojí také hrad Turaida, město Daugavpils s chrámem svatých Borise a Gleba či hlavní město Riga se secesními budovami, katedrálou, muzeem okupace a domy Černohlavců. Na pobřeží Lotyšska najdete také písečné pláže a možnosti ke koupání. Tak využijte této příležitosti a leťte se podívat s levnými letenkami do Lotyšska z Prahy za výhodné ceny.

Levné letenky do Lotyšska

Cestovat do Pobaltských republik se vám nyní vyplatí, protože levné letenky do Lotyšska jsou za opravdu výhodné ceny. Levné letenky do Lotyšska jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. Není to nic těžkého. Průměrná doba letu je z Prahy do Lotyšska 2 hodiny, ale záleží na cílové destinaci. Zabookujte si své levné letenky do Lotyšska z Prahy ještě dnes.

Lotyšsko

Lotyšsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Lotyšska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace