letadlo ico Levné letenky do Richmondu

Richmond je hlavní město amerického státu Virginie, který se nachází na východě USA na pobřeží Atlantského oceánu. Město se nachází zhruba 100 kilometrů západně od pobřeží a jeho centrem protéká řeka James. Richmond má přes 200 000 obyvatel, což z něho dělá čtvrté nejlidnatější město ve Virginii a díky metropolitní oblasti, s populací přes 1,2 milionu lidí, je třetí nejlidnatější ve státě. Oficiálním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Určitě neváhejte a levné letenky do Richmondu z Prahy si objednejte ještě dnes.

Letenky Praha - Richmond ve Virginii

Richmond International Airport

Zkratka letiště: RIC
Letenky do USA - Richmond ve Virginii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Richmondu

Richmond International Airport je mezinárodní letiště s kódem IATA RIC, které leží 11 kilometrů jihovýchodně od centra města. Jedná se o nejvytíženější letiště v centrální Virginii a třetí nejzaměstnanější v celém státě. Otevřeno bylo už v roce 1927 a dnes má celkem tři příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na kterých přistávají letadla z celého světa i z domácích destinací. Pasažéři z nich jsou potom odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 3,5 milionu. I vy se můžete stát jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Richmondu z Prahy, dokud nějaké jsou. Do centra města se z letiště v Richmondu dostanete autobusem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Richmond ve Virginii - místní čas: 2:33
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 37.548119, -77.446747
Vzdálenost z Prahy: 7028 km


Do Richmondu za turistickými cíli

Symbolem města Richmond je virginský státní kapitol, zapsaný jako národní historická památka. Postavený byl v roce 1785 v palladiánském architektonickém stylu. Svým vzhledem je zajímavá také budova richmondské hlavní železniční stanice, která pochází z počátku minulého století, součástí Richmondu je také historický okresek Jackson Ward afro-amerického vzhledu, kde stojí především historické kostely jako je Ebenezerův baptistický kostel nebo Sixth Mount Zion. Historickou památkou Richmondu je ještě také episkopální kostel svatého Jana z první poloviny 18. století. Podívejte se na všechna tato místa, stačí si koupit levné letenky do Richmondu z Prahy, na kterých teď ušetříte.

Levné letenky do Richmondu

Dopřejte si dovolenou do Ameriky a leťte se podívat do Virginie za nízké ceny. Stačí si objednat levné letenky do Richmondu, které jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Richmondu 12,5 hodiny. Akční letenky do Richmondu z Prahy jsou ale velmi žádané, takže pokud vás tato nabídka zaujala, tak příliš dlouho neotálejte. Raději si levné letenky do Richmondu z Prahy rezervujte ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Richmond ve Virginii

slunce

2°C

Východ slunce: 9:47

Západ: 21:00

Středa

zataženo

2°C

teplota 4°C 0°C

Čtvrtek

zataženo

3°C

teplota 5°C 1°C

Pátek

zataženodeštík

5°C

teplota 7°C 4°C

Sobota

zataženodeštík

8°C

teplota 10°C 7°C

Letenka Richmond ve Virginii

Richmond ve Virginii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Richmond ve Virginii - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Richmondu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace