letadlo ico Levné letenky do Providenciales

Providenciales na ostrovech Turks and Caicos je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou  v Karibiku s nádhernými plážemi a úchvatnými scenériemi mimo hlavní turistické cíle. Ostrov je domovem široké škály akvatických sportů, od potápění po windsurfing. Pro milovníky historie je tu i spousta starobylých ruin a památek. Letenky se v poslední době dají sehnat za cenu běžných letenek do USA. 

Letenky Praha - Providenciales

Providenciales International Airport

Zkratka letiště: PLS
Letenky do naTurks and Caicos ostrovy - Providenciales

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Providenciales

Providenciales International Airport (PLS) je mezinárodní letiště ležící na ostrově Providenciales v Turks and Caicos Islands. Jeho hlavním poskytovatelem leteckých služeb je Air Canada, American Airlines, British Airways a United Airlines. Letiště se nachází asi 8 km od hlavního města Cockburn Town a nabízí širokou škálu dopravy pro cestující, od taxikářských služeb po autobusy.

Providenciales
Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Providenciales - místní čas: 22:27
Časové pásmo: America/Grand_Turk (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 21.75, -72.25
Vzdálenost z Prahy: 7940 km


Turistické cíle v Providenciales

Providenciales v Turks and Caicos Islands nabízí turistovi spoustu zajímavostí k objevování. Mezi nejoblíbenější patří Grace Bay Beach s bohatou faunou a flórou, Long Bay Beach s mangrovníkovým pralesem a Chalk Sound National Park s nedotčenou písčitou pláži. Pokud chcete strávit den na moři, mohli byste podniknout výlet na lodi nebo se projet na banánu či jet ski. Levné letenky z Prahy do Providenciales jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelnou exotickou dovolenou na karibských plážích s minimem turismu.

Letenky do Providenciales na ostrovech Turks and Caicos

Vydejte se na dovolenou do Providenciales v Karibiku a užijte si nezapomenutelné zážitky. Nádherné pláže, krásné počasí a úžasné mořské scenérie jsou jen některými z důvodů, proč byste měli letět do Providenciales. Koupit levní letenky do karibských destinací je poslední dobou stále snadnější. Užijte si slunce, moře a relaxaci na tomto tropickém ostrově. 


Letenka Providenciales

Providenciales se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Providenciales - Turks and Caicos ostrovy i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Providenciales.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace