letadlo ico Levné letenky do Providence

Providence je hlavní a největší město amerického státu Rhode Island, který se nachází na severovýchodě USA na pobřeží Atlantského oceánu. Jelikož bylo založeno v roce 1636, jedná se o jedno z nejstarších měst ve Spojených státech. Celková populace Providence je 178 000 obyvatel v centru, což z ní dělá třetí největší město v oblasti Nová Anglie. S metropolitní oblastí tu ale žije přes 1,6 milionu lidí. Oficiálním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Leťte za poznáním do této destinace, stačí si objednat levné letenky do Providence z Prahy.

Letenky Praha - Providence

Theodore Francis Green State Airport

Zkratka letiště: PVD
Letenky do USA - Providence

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Providence

Veřejné mezinárodní letiště Theodore Francis Green Memorial State Airport, které je pojmenované po bývalém guvernérovi Rhode Islandu, se nachází 10 kilometrů jižně od Providence. Jeho IATA značení je PVD a původně to bylo první státní letiště v USA. Letiště Providence bylo otevřeno už v roce 1931. Nyní má dvě asfaltové příletové a vzletové ranveje, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou následně odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každý rok projde kolem 3,5 milionu. Letiště v Providence je s městem spojeno autobusovými linkami číslo 20 a 14 a vlakem, ale do Providence můžete jet také taxíkem či si půjčit auto. Levné letenky do Providence z Prahy si rezervujte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Providence - místní čas: 20:22
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 41.82399, -71.412827
Vzdálenost z Prahy: 6326 km


Do Providence za turistickými cíli

V Providence se snoubí moderní město s historickými památkami, tak se sem poleťte podívat s levnými letenkami do Providence z Prahy co nejdříve. Uvidíte tu například katedrálu svatého Petra a Pavla postavenou v novogotickém stylu, první baptistický kostel v Americe, vystavěný v roce 1775, který je národní historickou památkou, starý státní dům, státní kapitol státu Rhode Island, most Point Street Bridge, univerzitní halu zdejší univerzity a další. Levné letenky do Providence teď pořídíte za opravdu výhodné ceny a to s odletem z Prahy, stačí si je včas zabookovat.

Levné letenky do Providence

Leťte letos na dovolenou do daleké země, jako je například USA, kam se teď prodávají levné letenky do Providence. Levné letenky do Providence pořídíte za výhodné ceny a to s odletem přímo z Prahy, takže nikam složitě nemusíte cestovat. Levné letenky do Providence si zabookujete snadno online a kdykoliv chcete. Průměrná doba letu je z Prahy do Providence 11 hodin. Využijte této příležitosti a rezervujte si své levné letenky do Providence ještě dnes.


Počasí Providence

slunce

5°C

Východ slunce: 6:51

Západ: 16:16

Pátek

sluncepolojasno

9°C

teplota 13°C 4°C

Sobota

zataženo

9°C

teplota 13°C 5°C

Neděle

zataženoMrholení

9°C

teplota 10°C 8°C

Pondělí

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 7°C

Letenka Providence

Providence se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Providence - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Providence.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace