letadlo ico Levné letenky do Portsmouth v New Hampshire

Portsmouth je město nacházející se na východním pobřeží USA u Atlantského oceánu. Jedná se o město v Rockingham County ve státě New Hampshire v Americe. Je to jediné město v kraji, ale počtem lidí je až na čtvrtém místě. V přístavu Portsmouth bydlí přes 21 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Zakupte si levné letenky do Portsmouthu ještě dnes.

Letenky Praha - Portsmouth v New Hampshire

Pease International Tradeport Airport

Zkratka letiště: PSM
Letenky do USA - Portsmouth v New Hampshire

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Portsmouthu

Mezinárodní letiště Portsmouth International Airport at Pease je využíváno jak pro vojenské tak civilní účely, přičemž leží 2 kilometry západně od centra Portsmouthu. Letiště nese označení PSM. Portsmouth International Airport at Pease má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu a jednu budovu terminálu, kudy každý rok projde přes 50 000 cestujících. Buďte spokojeným pasažérem i vy, stačí si pořídit levné letenky do města Portsmouth s odletem z Prahy. Dostupnost do města je z letiště Portsmouth International Airport at Pease zajištěna autobusovou dopravou a taxíky.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27
Portsmouth v New Hampshire - místní čas: 1:57
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 43.071758, -70.76255
Vzdálenost z Prahy: 6196 km


Do Portsmouthu za turistickými cíli

Porozhlédněte se po Portsmouthu a navštivte alespoň některé tyto památky. Zajímavý je například Buckminster House, který byl postaven v roce 1725 a původně sloužil jako pohřební ústav, Music Hall, což je divadlo otevřené roku 1878, North Church, který je symbolem celého Portsmouthu, přístav nebo sérii historických domů, jako je například dům Richarda Jacksona, Johna Paula Jonese nebo Tobiase Leara. Kupte si levné letenky do Portsmouthu a podívejte se do tohoto kouzelného místa.

Levné letenky do Portsmouthu

Podívejte se do Ameriky skoro zadarmo! Do amerického města Portsmouth se právě nyní prodávají velmi levné letenky a to dokonce s odletem z Prahy. Letenky do Portsmouthu z Prahy jsou dostupné pro kohokoliv na internetu, ale určitě s jejich rezervací neváhejte, protože jsou rychle pryč. Rezervujte si levné letenky do Portsmouthu z Prahy ještě dnes. Průměrná doba letu je 10 hodin.


Počasí Portsmouth v New Hampshire

zataženoMrholení

17°C

Východ slunce: 0:08

Západ: 16:11

Úterý

sluncepolojasnodeštík

19°C

teplota 21°C 17°C

Středa

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 18°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 19°C

Pátek

slunce

22°C

teplota 23°C 20°C

Letenka Portsmouth v New Hampshire

Portsmouth v New Hampshire se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Portsmouth v New Hampshire - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Portsmouth v New Hampshire.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace