letadlo ico Levné letenky do Portland v Maine

Letiště Portland International Jetport (PWM) je mezinárodní letiště ležící asi 3 km od centra města Portland. Je to druhé nejrušnější letiště ve státě Maine a sloužilo jako hub pro leteckou dopravu mezi Severní Amerikou a Evropou. Letiště nabízí služby mezinárodního i domácího leteckého provozu, stejně jako služby parkovánı́, taxi služeb a autobusových linek do centra města Portland. Na letišti je také restaurace s celodenním menu a automaty s občerstvením, s teplými i studenými nápoji a občerstvením.

Letenky Praha - Portland v Maine

Turistické cesty

Portland je skvělé místo pro ty, kdo ocení krásné pobřeží Atlantiku, historii a kulturu v Maine. Mezi hlavni turistické cíle patří Old Port District - staré náměstí plné restauraci, baru a obchodu; Casco Bay - malé ostrovy oddělené od pevniny řekou Fore River; Victoria Mansion - rodinný domek z 19 století; Eastern Promenade - delší promenáda plná parků; Deering Oaks Park - park s fontánami; Fort Williams Park - park s ruinami pevnosti; Longfellow House - domov básnického génia Henryho Wadswortha Longfellowa; Freeport Outlets - outletové centrum plné butiku; Children's Museum & Theatre of Maine - muzeum určené dětem a International Cryptozoology Museum.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.86
Portland v Maine - místní čas: 4:19
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 43.661469, -70.255333
Vzdálenost z Prahy: 6123 km


Portlandu v Maine v USA

Portland je hlavním městem státu Maine v USA. Je to jedno z nejstarších měst ve Spojených státech a je domovem široké škály historických budov a památek. Město je obklopeno nádhernou přírodou, která poskytuje turistům možnost prozkoumat pobřeží Atlantiku, stezky pro cyklistiku a běhání, stezky pro pěší turistiku a plavbu lodí po řece Fore River.


Počasí Portland v Maine

sluncepolojasno

25°C

Východ slunce: 5:08

Západ: 20:07

Pátek

slunce

24°C

teplota 28°C 20°C

Sobota

slunce

18°C

teplota 22°C 14°C

Neděle

zataženodeštík

17°C

teplota 21°C 13°C

Pondělí

zataženoMrholení

11°C

teplota 13°C 10°C

Letenka Portland v Maine

Portland v Maine se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Portland v Maine - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Portland v Maine.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace